BestSTO

Фото ГБО на Peugeot 307 (Пежо 307)

ГБО на Peugeot 307

Черговий наш «підопічний» на установку ГБО 4 покоління - типовий міський автомобіль з запам'ятовується зовнішністю Пежо 307. Численне французьке сімейство комплектується двигунами трьох обсягів: 1.4 л, 1.6 л і 2 л.

Процес установки ГБО на Peugeot 307

За більший літраж і потужність доводиться розплачуватися підвищеною витратою палива. Тому установка ГБО на Пежо 307 буде оптимальним варіантом його експлуатації в міських умовах. А весь процес цього технічного переоснащення займає у нас один день. На фото ви бачите вже переобладнаний автомобіль, готовий до подальшої експлуатації.

Установлене ГБО на Peugeot 307

Цей міський «мешканець» за своїми динамічними характеристиками призначений для енергійної, але неметушливі їзди. На ці ж показники розраховували і наші фахівці, підбираючи комплект ГБО на Пежо 307. І звичайно ж, в процесі вибору враховувалися бажання і бюджет замовника.

Газовий балон, традиційно для седанів і хетчбеків, встановили в нішу, замість запасного колеса в багажнику. На фото видно заправний пристрій, розміщене в лючке бензобака. А в салоні, зліва від рульової колонки, - мініатюрний пульт управління і контролю над системою.

Після закінчення всіх монтажних робіт проводиться настройка ГБО на Пежо 307. Ці заключні регулювальні дії виконуються нашими майстрами на спеціальному навантажувальному стенді, подібного якому немає у наших колег у всій Україні. Наявність такого обладнання - показник рівня і якості обслуговування наших клієнтів.

Результат роботи - зниження вдвічі витрат на паливо, який приємно здивує власника Peugeot 307, зі збереженням всіх його динамічних характеристик. А ми зі свого боку гарантуємо три роки бездоганної роботи всієї системи, що не обмежуючи пробіг автомобіля.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...