BestSTO

Фото ГБО на Opel Vectra C (Опель Вектра Ц)

ГБО на Opel Vectra C

Весь процес установки ГБО 4 покоління відбувається протягом одного дня. За цей час обов'язково проводиться попередня діагностика бензинового обладнання, безпосередній монтаж апаратури і регулювальні роботи. В результаті замовнику видаються документи на зміну конструкції і наші гарантійні зобов'язання на роботу системи без поломок протягом трьох років.

Процес установки ГБО на Opel Vectra C

Великий і ставний Опель Вектра Ц 2008 року випуску виділяється своїми габаритами на тлі «родичів».

І двигун об'ємом 2.2 л цілком справляється зі своїми завданнями. Ось тільки витрата бензину по місту 12-13 л / 100 км не дуже економічний. І як наслідок, - установка ГБО на Опель Вектра Ц, після чого можна хоч в сусідній магазин їздити - рентабельність покупки не погіршиться.

Установлене ГБО на Opel Vectra C

На підставі аналізу роботи двигуна на бензині, а також з огляду на бажання і бюджет замовника, підбирається відповідний комплект ГБО на Опель Вектра Ц. На фото ви бачите вже переобладнаний автомобіль, готовий до подальшої експлуатації. Під капотом практично не видно елементів газової апаратури.

У нішу запасного колеса, за рахунок його великого розміру (R15), помістився тороидальний газовий балон на 54 л. Такого обсягу вистачить без дозаправки кілометрів на 450. А виносний заправний пристрій розмістили за всіма правилами в люк бензобака.

І на закінчення комплексу робіт проводиться настройка ГБО на Опель Вектра Ц. На спеціальному навантажувальному стенді наші майстри доводять роботу системи до стану безвідмовного механізму.

В результаті перед вами солідний Opel Vectra C з потужним двигуном і «дитячими» витратами на паливо. Таким можливостям напевно буде задоволений будь-який автомобіліст, у якого рамки фінансових можливостей не безмежні.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...