BestSTO

Фото ГБО на Opel Astra H (Опель Астра Н)

ГБО на Opel Astra H

Ви бачите на фото німецький автомобіль третього покоління - Опель Астра Н. Строгість стилю і економічна витрата бензину - типові пріоритети європейських автомобілістів. Але напевно будь-німецький автовласник не відмовиться від скорочення витрат на паливо, якщо це не шкодить технічного стану автомобіля і не суперечить чинним у країні законодавством.

Процес установки ГБО на Opel Astra H

Установка ГБО на Опель Астра Н дозволяє саме так і зробити. Весь процес займає один день, після чого замовнику надається можливість відчути економію на експлуатації та збереження динамічних якостей автомобіля. Встановлюється нами ГБО 4 покоління не змінює технічні характеристик двигуна і його моторесурс.

Установлене ГБО на Opel Astra H

Підставою для складання тієї чи іншої марки обладнання є попередня технічна діагностика ДВС, врахування побажань замовника і виділяється їм для цих цілей бюджет. На фото двигуна добре видно компактно розміщену апаратуру в зручному для подальшого обслуговування місці.

Лаконічний екстер'єр Opel Astra H має на увазі відсутність будь-яких візуальних нагромаджень. Тому встановлене обладнання ніяк не виділяється зовні. Балон ємністю 42 л розташований в багажнику, замість запасного колеса. А ВЗУ розміщено і приховано під кришкою люка бензобака.

Налаштування ГБО на Опель Астра Н проводиться фахівцями вже після закінчення всіх монтажних робіт. Відповідальна процедура всіх вимірів, регулювань і налаштувань проводиться на навантажувальному стенді, спеціально призначеному для цих цілей.

Результат нашої діяльності відображений на знімках - ГБО на Опель Астра Н, встановлене за всіма технічними і екологічними правилами. Це для прискіпливих контролюючих органів. А для власника автомобіля - скорочення в два рази експлуатаційних витрат і наші гарантії роботи системи без поломок на три роки.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...