BestSTO

Фото ГБО на Nissan Teana (Ниссан Теана)

ГБО на Nissan Teana

Ви бачите на фото представника бізнес-класу Ніссан Теана. Великий і комфортний - тут нічого додати, крім нашого ГБО 4 покоління. Адже навіть заможні автолюбителі, на яких розрахований подібний екземпляр, готові економити і скорочувати свої витрати, якщо це розумно, логічно і не погіршує технічного стану автомобіля.

Процес установки ГБО на Nissan Teana

Установка ГБО на Ніссан Теана проводиться протягом одного дня. За цей час замовник не встигає навіть відчути дискомфорт через відсутність звичного засобу пересування. При цьому динаміка потужного двигуна V6 зберігається в повній мірі, а платити за це задоволення доведеться вже в два рази менше.

Установлене ГБО на Nissan Teana

Величезний силовий агрегат Nissan Teana займає практично все підкапотний простір. Але як бачите, апаратура встановлена компактно, ніяк не виділяючись на загальному тлі і не заважаючи обслуговування двигуна. І навіть пульт управління всією системою, що знаходиться в салоні, ледь помітний на панелі, зліва від водія.

Безумовно, ГБО на Ніссан Теана вибиралося з урахуванням бажань замовника, його бюджету і технічних характеристик двигуна. А вся інформація про стан ДВС на момент установки береться з результатів попередньої технічної діагностики. Тобто, персональний підхід до кожного автомобілю і кожного замовника - наш основний принцип в роботі, не рахуючи гарантій якості.

Традиційно для седанів, навіть преміум класу, тороидальний газовий балон розмістили в багажник замість запасного колеса. А ВЗУ встановили під бампер, так що помітити його взагалі неможливо, якщо не шукати цілеспрямовано.

Заключна стадія процесу - настройка ГБО на Ніссан Теана. Фінальні регулювальні роботи проводяться на спеціальному навантажувальному стенді, завдяки якому вся робота системи доводиться до бездоганності.

Залишається побажати замовнику безаварійної їзди і відсутності черг на АЗГС.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...