BestSTO

Фото ГБО на Nissan Murano 3.5 (Ниссан Мурано 3.5)

ГБО на Nissan Murano 3.5

Перед вами на фото модель з розподіленим уприскуванням палива і об’ємом двигуна 3.5 л .. Витрата палива у цього автомобіля близько 14 л на 100 км, що досить немало, при нинішніх цінах на бензин. Установка ГБО на Nissan Murano 3.5 дозволить оптимізувати вдвічі цю статтю витрат.

Процес установки ГБО на Nissan Murano 3.5

Наші фахівці при первинній консультації пропонують кілька варіантів гбо 4 покоління що відповідають характеристикам автомобіля. Виходячи зі своїх очікувань і бюджету, автовласник робить остаточний вибір. В даному випадку, вибір був зроблений на користь голландської системи PRINS VS-2. Це обладнання високої якості і відповідає всім Європейським нормам безпеки.

Встановлене ГБО на Nissan Murano 3.5

Монтаж і настройка гбо на Ніссан Мурано 3.5 були реалізовані нашими фахівцями за 2 робочих дня. Газовий балон, об'ємом 72 літра, розмістили в ніші під запасне колесо. На прохання власника заправний вузол виведений в люк бензобака, що буде зручно і практично при заправках.

При здачі автомобіля його господарю, проводиться інструктаж по експлуатації альтернативного виду палива (газу), видаються необхідні документи для заміни техпаспорта і гарантія на проведені роботи та апаратуру - 3 роки без обмеження пробігу.

Якщо ви власник такого ж автомобіля і хочете дізнатися варіанти гбо на Nissan Murano 3.5 (електронний блок управління, форсунки, редуктор і т.д.) - звертайтеся до наших менеджерів відділу сервісу з понеділка по суботу, з 9:00 до 18:00 за телефону: (0800) 218-048, пишіть на електронну пошту info@motor-gas.com.ua або приїжджайте особисто до нас на сервіс.


были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...