BestSTO

Фото ГБО на Nissan Almera (Ниссан Альмера)

ГБО на Nissan Almera

Ви бачите на фото бюджетний седан корейського виробництва Ніссан Альмера. Поєднання комфорту, простоти і якості робить автомобіль популярним у нас на автомобільному ринку. А демократична вартість не тільки приваблює покупців, але і забезпечує згодом спеціалізовані СТО клієнтами для монтажу ГБО 4 покоління.

Процес установки ГБО на Nissan Almera

Весь процес установки ГБО на Ніссан Альмера у нас відбувається швидко, злагоджено і кваліфіковано, і займає один день. А якщо гаражні «умільці» вам пообіцяють переобладнати автомобіль дешевше і за дві-три години, пам'ятайте - в недалекому майбутньому ви все одно зверніться до нас, тільки вже за доопрацюванням, чи переробкою системи. Демпінг ціни на послуги - показник низької кваліфікації виконавця.

Установлене ГБО на Nissan Almera

Перед переобладнанням була проведена діагностика роботи всіх вузлів і агрегатів, взаємопов'язаних в подальшому з газовим обладнанням. На підставі вивчення цих даних і побажань клієнта, був обраний прийнятний комплект ГБО на Ніссан Альмера, що відповідає вимогам безпеки і екологічності.

Традиційно для седанів, тороидальний газовий балон на 42 л розмістили замість запасного колеса в багажнику. А саму запаску при бажанні можна поставити і зафіксувати за спинкою заднього сидіння, мінімізуючи втрати корисного простору.

Після складання, установки і закріплення всіх складових обладнання, проведена настройка ГБО на Ніссан Альмера. Це вже процес завершальній точного регулювання, фіксації всіх необхідних параметрів системи. Всі ці налагоджувальні роботи виконуються на спеціальному навантажувальному стенді, що дозволяє домогтися найбільш точних результатів функціонування конструкції.

В результаті перед вами переобладнаний Nissan Almera - невибагливий і надійний автомобіль, який здатний без проблем працювати на блакитному паливі, які не досаждая власника великими витратами.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...