BestSTO

Фото ГБО на Mitsubishi Outlander XL (Митсубиси Аутлендер Икс Эль)

ГБО на Mitsubishi Outlander XL

Представляємо вашій увазі популярний з 2008 року японський кросовер Мітсубісі Аутлендер Ікс Ель. Автомобіль отримав заслужену увагу у населення середнього класу. Залишилося тільки реконструювати сімейний позашляховик і скоротити витрати на паливо з нашою допомогою.

Процес установки ГБО на Mitsubishi Outlander XL

На фото ви бачите типового представника такого сімейства вже після переобладнання та монтажу ГБО 4 покоління. Сам процес установки ГБО на Мітсубісі Аутлендер Ікс Ель займає один день і включає в себе попередню діагностику, безпосередню процедуру складання та підключення апаратури, і остаточне регулювання всієї системи.

Установлене ГБО на Mitsubishi Outlander XL

З урахуванням аналізу роботи двигуна, стану задіяних до підключення ГБО всіх систем, був вибраний оптимальний комплект устаткування. Також на рішення з індивідуального підбору апаратури впливають бажання і бюджет замовника. Тобто наші фахівці радять, рекомендують і застерігають в разі необхідності, але остаточне слово залишається за клієнтом.

На цьому Mitsubishi Outlander XL заправний пристрій, знову ж таки, за бажанням замовника встановлено в бампер. А балон для зберігання газу на 72 л помістили під днище кузова на місце запасного колеса - тут вже того вимагали конструкційні нюанси самого автомобіля.

Налаштування ГБО на Мітсубісі Аутлендер Ікс Ель проводилася на спеціальному навантажувальному стенді. Подібне оснащення є унікальним в нашому регіоні і ще раз підкреслює рівень обслуговування на СТО «Мотор Газ». А підтвердження точності всіх вимірів і регулювань - наші гарантійні зобов'язання на три роки бездоганної роботи системи.

Отже, ГБО на Мітсубісі Аутлендер Ікс Ель готове до експлуатації і роботі на дешевому паливі. Повірте, різниця в фінансовому еквіваленті досить відчутна.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...