Термін роботи пробної версії продукту минув. Через два тижні цей сайт повністю припинить свою роботу. иВ можете купити повнофункціональну версію продукту на сайті www.1c-bitrix.ru. ГБО на Mitsubishi Galant (Митсубиси Галант), фото установки газобалонного (газового) обладнання на авто - компанія Motor-Gas
BestSTO

Фото ГБО на Mitsubishi Galant (Митсубиси Галант)

ГБО на Mitsubishi Galant

Автомобілісти, які віддають перевагу великі і статечні машини теж здатні економити. Типовий представник такого автомобіля перед на фото вами. Престижний і високоякісний Мітсубісі Галант має недавнє американське минуле з відповідними технічними вузлами і агрегатами.

Процес встановлення ГБО на Mitsubishi Galant

Двигун об'ємом 2,4 л з АКПП створюють комфортні, але не дуже економні умови для їзди. Витрата бензину в місті становить 13-15 л / 100 км. Це немало навіть для марнотратних громадян.

Встановлення ГБО на Мітсубісі Галант не скоротить витрату палива, але ось витрати на «харчування» автомобіля зменшилися при цьому вдвічі. А ГБО 4 покоління дозволило зберегти всі якості потужного силового агрегату.

Вся процедура переобладнання становить один день. Так що власник не встигає відчути дискомфорт, пов'язаний з відсутність «коліс».

Установлене ГБО на Mitsubishi Galant

Наш фірмовий прийом у відносинах із замовниками - індивідуальний підхід до кожної людини і до кожного автомобілю. Діагностика ДВС Mitsubishi Galant, його плюси і мінуси, зумовлюють установку обладнання конкретної марки з необхідними технічними параметрами.

Також враховується і другий важливий аспект - побажання і бюджет замовника. Редуктор, форсунки, електроніка - все підібрано і встановлено відповідно до прийнятого спільно з власником автомобіля рішенням.

Газовий балон традиційно поміщений замість запасного колеса в багажник. А ВЗУ також за всіма правилами естетики і практичності, змонтовано в колодязь горловини бензобака.

Налаштування ГБО на Мітсубісі Галант є вже завершальним етапом переобладнання і проводиться на спеціалізованому навантажувальному стенді.

Установлене ГБО на Мітсубісі Галант - це показник раціоналізму і ощадливості його власника. А звернення саме до нас - репутація якості, надійності і гарантій серед населення всіх соціальних груп.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...