BestSTO

Фото ГБО на Mini Cooper (Мини Купер)

ГБО на Mini Cooper

Будь-який водій погодиться, що Міні Купер робить життя на дорозі яскравіше. Нераціональний за своєю суттю автомобіль можна охарактеризувати коротко - швидко, дорого, модно. Це далеко не бюджетний варіант від німецького автопрому. Відповідно, і ГБО на Міні Купер встановлюється преміум класу.

Процес встановлення ГБО на Mini Cooper

Незважаючи на дефіцит подкапотного (і не тільки) простору, установка ГБО на Міні Купер 2004 року випуску проведена чітко і злагоджено. На фото видно, що навіть багажник, у якого обсяг всього лише 211 л, наші фахівці залишили в спокої і помістили газовий балон місткістю 29 л під днище кузова.

Установлене ГБО на Mini Cooper

Автомобіль оснащений двигуном об'ємом 1,6 л, потужність якого 120 л с. Динаміка і еластичність в роботі відповідає легендарному німецькому якості. Принципова наша задача - аж ніяк не погіршити ці важливі іміджеві показники Mini Cooper.

Тому вирішили встановити недешеве обладнання Prins silver line. Редуктор, форсунки і електроніка органічно вписалися в тісноту вільної від двигуна площі. Це голландське ГБО 4 покоління повністю зберігає ті якості драйву автомобіля, які, як правило, такі важливі власникам подібних машин.

І завершенням всієї процедури переобладнання, яка триває один день, є остаточна регулювання всієї системи. Точна настройка ГБО на Міні Купер проводиться на унікальному навантажувальному стенді, подібних якому немає у наших конкурентів.

Неординарність автомобіля вимагає до нього і відповідного підходу фахівців. Результат проведеної роботи ви можете оцінити на фото. А коли вирішите все-таки переходити на альтернативне і дешеве паливо - ласкаво просимо до нас. Якість роботи, гарантійні зобов'язання і європейський сервіс ви напевно оціните належним чином.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...