BestSTO

Фото ГБО на Mercedes-benz W221 S500 4Matic (Мерседес-бенц в 221 с 500 4 матик)

ГБО на Mercedes-benz W221 S500 4Matic

Нам довіряють переобладнання і представницьких автомобілів преміум-класу. Мерседес-Бенц У 221 С 500 4 Матік 2010 року випуску - показник розкоші, престижу ... і захмарних цін на утримання автомобільного досконалості. Восьмициліндровий бензиновий двигун об'ємом 5 л і потенціалом в 435 л з просто за визначенням не може бути економічним.

Процес установки ГБО на Mercedes-Benz W221 S500 4 Matic

Установка ГБО на Mercedes-Benz W221 S500 4 Matic - це спосіб скоротити витрати, не зачіпаючи статусних амбіцій його власника. А підібране нами ГБО 4 покоління забезпечить збереження «м'язової маси» автомобіля.

На фото можна спостерігати весь процес і послідовність установки обладнання, який триває один день. За цей час дане авто перетворюється на повноправного клієнта АЗГС з адекватними розцінками на паливо.

Установлене ГБО на Mercedes-Benz W221 S500 4 Matic

На підставі діагностики та побажань замовника, встановили обладнання голландської компанії Prins VSI. Незважаючи на дефіцит вільного місця під капотом через величезну двигуна, наші фахівці змогли вдало розмістити і змонтувати всі складові комплекту.

Замість запасного колеса, в багажнику був поміщений газовий балон на 70 л. І оптимальний варіант для заправного пристрою - колодязь горловини бензобака. Зовні ніяких ознак вмонтованого ГБО на Mercedes-Benz W221 S500 4 Matic.

Завершальний етап переобладнання автомобіля - відповідальна процедура регулювань роботи всієї системи. Важливість моменту полягає в тому, що від цих остаточних дій залежить точність роботи обладнання в подальшому. Налаштування ГБО на Мерседес-Бенц У 221 С 500 4 Матік проводиться за допомогою спеціального навантажувального стенду, подібних якому немає у наших конкурентів.

Отже, панове, соціальний статус ніяк не завадить скоротити витрати на паливо для вашого красеня, так що ласкаво просимо до нас.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...