BestSTO

Фото ГБО на Mercedes-Benz GL-450 (Мерседес-Бенц ГЛ 450)

ГБО на Mercedes-Benz GL-450 М273

На фото ви бачите Мерседес-Бенц GL 450 першого покоління з мотором М273. Двигун оснащений алюмінієвим блоком циліндрів з покриттям Алюсіла, який дуже вибагливо ставиться до якості бензину. Якщо в нього заливати низькоякісний бензин, октанове число якого, підвищували за допомогою ферроценів (дешеві присадки), то це «ніжне» покриття псується.

Процес установки ГБО на Mercedes-Benz GL-450

Установка ГБО на Mercedes-Benz GL-450 дозволить уникнути таких проблем, звичайно, якщо його встигли встановити до появи задирів в циліндрах.

Встановлене ГБО на Mercedes-Benz GL-450

Установка устаткування на такі мотори виконується часто нашими майстрами. Нам довіряють, оскільки слюсарі Мотор-Газ не тільки кваліфіковано надають сервіс гбо, а й компетентні в питаннях роботи і будови різних двигунів, це ми зміцнюємо 3-х річною гарантією без обмеження по пробігу.

Провели монтаж та налаштування гбо на Mercedes-Benz GL-450 за 2 дні. Замість докатки встановили газовий балон на 54 літра, а заправочний пристрій в бампер. Виходячи з побажань клієнта і можливостей автомобіля, ми порекомендували встановити ГБО 4 покоління Prins. Вибір, в першу чергу був заснований тим, що електронний блок управління дуже точно дозує паливо у всіх режимах руху і дуже швидко може перемикатися. Якщо машина їде швидше, то у блоку немає затримки і він дуже чітко і швидко реагує на зміни. Завдяки цьому, у контролера завжди точний розрахунок стехіометрії, нормальна стехіометрична суміш і в результаті:

  • немає шкоди мотору
  • ресурс мотора не скорочується
  • завжди помірний «апетит» палива.

Якщо обладнання підібрано зі знанням справи і встановлено кваліфікованими майстрами, руйнуючи все міфи - гбо на Mercedes-Benz GL-450 продовжить термін експлуатації мотора

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...