BestSTO

Фото ГБО на Mercedes Benz G500 (Мерседес Бенц ж500)

ГБО на Mercedes-Benz G500

Навіть перший погляд на позашляховик Mercedes Benz G500 скаже, що цьому автомобілю під силу будь-які рельєфи місцевості. Його масивна брутальна зовнішність випромінює міць і силу. Але навіть подолання найскладніших перешкод буде проходити в атмосфері комфорту і розкоші.

Процес встановлення ГБО на Mercedes Benz G500

У чудовій прохідності Мерседес Бенц Ж500 є зворотна сторона медалі - двигун об'ємом 5 л, що споживає 21,8 л бензину в міських пробках. За допомогою сучасних технологій можна домогтися скорочення витрат на паливо в два рази. Для цього рекомендуємо вам обладнати своє авто ГБО 4 покоління. На фото ви бачите результат модернізації даної марки авто від команди «Мотор-Газ».

Установлене ГБО на Mercedes Benz G500

При монтажі ГБО на Mercedes Benz G500 ми завжди надаємо автовласникові можливість вибору, пропонуючи йому кілька варіантів комплектації систем різної вартості. Це можуть бути готові комплекти преміум-класу, також наші майстри можуть підібрати електроніку, редуктор і форсунки з необхідними параметрами самостійно.

СТО «Мотор-Газ» співпрацює тільки з надійними європейськими виробниками, тому будь-яке ГБО на Mercedes Benz G500 в нашому виконанні буде якісним, надійним і довговічним. Для вашої зручності ми розмістимо газовий балон і заправний пристрій так, щоб користуватися цими елементами було максимально зручно.

Особливе значення в ефективності роботи газового обладнання відіграє успішна настройка ГБО на Mercedes Benz G500. Тому без неї не обходиться жоден процес монтажу. В даному випадку нам вдалося домогтися мінімальної витрати палива зі збереженням вихідної динаміки позашляховика. Виконання всіх робіт по монтажу і налагодження зайняло один неповний робочий день.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...