BestSTO

Фото ГБО на Mercedes-Benz A 170 (Мерседес-Бенц A 170)

ГБО на Mercedes-benz A 170

Навіть типовий міський автомобіль зі скромним апетитом можна зробити ще економніше. Яскравий приклад на фото перед вами - Mercedes-Benz A170. Адже престижність марки не виключає ощадливості в своїх витратах. Тому і такі автомобілі не рідкість у нас в сервісі.

Процес встановлення ГБО на Mercedes-Benz А170

ГБО на Мерседес-Бенц 170 цілком органічно вписується в конструкцію хетчбека. Перед початком роботи наші співробітники з'ясовують побажання власника, виділений для цих цілей бюджет. На підставі проведеної бесіди і всіх нюансів визначається оптимальний комплект устаткування з урахуванням технічних характеристик автомобіля. Вся процедура встановлення ГБО на Мерседес-Бенц А170 займає в середньому один день.

Установлене ГБО на Mercedes-Benz А170

В підкапотному просторі змонтовані польський редуктор Shark і форсунки Barracuda. Автоматичну роботу всієї системи забезпечує газовий комп'ютер Tamona литовського виробництва. Індивідуальний підхід до роботи забезпечило оснащення якісними комплектуючими відомих брендів за розумною ціною.

Тороїдальний газовий балон ми встановили на місце запасного колеса, зберігши при цьому корисний об'єм багажника. А виносний заправний пристрій змонтовано поруч з горловиною бензобака - все практично і естетично з урахуванням екстер'єру та інтер'єру німецького автомобіля.

Налаштування ГБО на Мерседес-Бенц А170 виробляється за допомогою навантажувального стенду, аналогів якому ви не знайдете у інших фахівців. Подібне технічне оснащення зайвий раз підтверджує рівень обслуговування наших клієнтів, який відповідає європейським стандартам. Адже погодьтеся, Мерседес-Бенц А170 не повинен ремонтуватися і обслуговуватися в гаражах універсальними умільцями.

Легендарний німецький бренд гарантує надійність автомобіля. А ми, встановлюючи ГБО 4 покоління, забезпечили йому оптимальний витрата газу, ціна якого в два рази менше бензину.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...