BestSTO

Фото ГБО на Mazda RX 8 (Мазда РХ 8)

ГБО на Mazda RX 8

Творцям Mazda RX-8 вдалося неможливе - розробити справжній спортивний автомобіль, в якому з комфортом можуть розміститися 4 дорослих людини. За помірну ціну водій отримує справжню насолоду від їзди плюс можливість використовувати автомобіль для сімейних поїздок.

Процес встановлення ГБО на Mazda RX-8

Звичайно, за спортивний характер авто доведеться розщедритися - роторний мотор об'ємом 1,3 л «з'їдає» 15,8 л бензину в міському циклі, і це за умови спокійної розміреної їзди. Але навіть для двигунів даного типу можна вирішити питання з економією палива шляхом встановлення ГБО 4 покоління.

Установника для переобладнання такого автомобіля знадобляться особливі знання і навички, тому що більшість сучасних легкових авто оснащуються поршневими двигунами. Але майстрам СТО «Motor-Gas» під силу вирішення технічних завдань різного ступеня складності.

Установлене ГБО на Mazda RX-8

Для монтажу ГБО на Mazda RX-8 були використані комплектуючі перевірених виробників - газові комп'ютер Zenit (Італія), редуктор Tomasetto Arctic (Італія) і форсунки Hana (Південна Корея). Підбір даних елементів був здійснений відповідно до технічних характеристик двигуна на даній моделі.

Незважаючи на використання елементів різних брендів, можна не побоюватися з приводу якості роботи газового обладнання та його надійності. Виробники обов'язково адаптують всю свою продукцію під взаємодія з деталями інших відомих торгових марок. Також свій внесок в надійність роботи системи вносить досвід команди «Motor-Gas» і точна настройка ГБО на Mazda RX-8.

На прохання клієнта газовий балон на 50 л розміщений в багажному відділенні за задніми сидіннями. Конструкція системи дозволила вивести заправний пристрій в люк бензобака - таке рішення користується у водіїв великою популярністю.

Для виконання всього комплексу робіт по монтажу газового обладнання нашим майстрам знадобився один неповний робочий день. Установка ГБО Mazda RX-8, виконана в чіткій відповідності з рекомендаціями виробників, в подальшому принесе автовласникові чимало користі.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...