BestSTO

Фото ГБО на Mazda 3 2.0 (Мазда 3 2.0)

ГБО на Mazda 3 2.0

Автомобіль гольф-класу Mazda 3 2.0 - одна з найбільш вдалих розробок японського виробника. Інженери дуже славно потрудилися над його експресивним дизайном, комфортабельним інтер'єром, хорошим оснащенням засобами безпеки навіть у базовій комплектації.

Процес встановлення ГБО на Mazda 3 2.0

Мазда 3 2.0 досить економічна - 2-літровий двигун споживає 7,9 л бензину на 100 км в змішаному циклі. Однак це не означає, що власники таких авто не звертаються на СТО «Motor-Gas», щоб встановити ГБО 4 покоління. У минулій статті ми розповіли про переобладнання «трійки» з двигуном 1,6 л. Сподіваємося, що власник даної моделі також гідно оцінить всі переваги газу.

Установлене ГБО на Mazda 3 2.0

Установка ГБО на Mazda 3 2.0 2006 р.в., як зазвичай, почалася з бесіди з водієм. Наші фахівці запропонували клієнту на вибір кілька варіантів систем газового обладнання. Ми співпрацюємо з кількома європейськими виробниками і працюємо тільки з якісною, перевіреною продукцією, але остаточне рішення залишається за автовласником.

При монтажі ГБО на Mazda 3 2.0 клієнт вирішив встановити балон на місці «запаски». В умовах міської їзди її відсутність можна вирішити швидко і досить безболісно. Заправний пристрій було виведено в люк бензобака - конструкція системи це дозволяє, в даному місці їм зручно користуватися, а залишки газу при заправці не потрапляють в салон.

Виконання всіх робіт зайняло у нашої команди один неповний робочий день. Перед установкою системи ми перевірили технічний стан двигуна, щоб виключити випадки непередбаченої поломки. Після монтажу всіх елементів була виконана настройка ГБО на Mazda 3 2.0 з використанням професійного устаткування.


были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...