BestSTO

Фото ГБО на Lexus RX350 Vialle (Лексус РХ 350)

ГБО на Lexus RX350 Vialle

У минулій статті ми розповідали про монтаж на таку модель автомобіля ГБО 4 покоління голландського виробника Prins VSI. Це оптимальний, але не єдино вірний варіант, який підходить позашляховику такого класу, і який ми можемо реалізувати.

Процес встановлення ГБО на Lexus RX 350

Ви свято переконані в тому, що ГБО - це прерогатива виключно автовласників недорогих автомобілів?

Особистий досвід команди «Motor-Gas» говорить про зворотне. Серед наших клієнтів дуже багато власників елітних і ексклюзивних авто, наприклад, кросовера Lexus RX 350, які прагнуть розумно витрачати власні кошти.

На цій добірці фото ви можете ознайомитися з іншим прикладом - Lexus RX 350 2007 р.в. на який встановлена система Vialle.

Установлене ГБО на Lexus RX 350

Голландська компанія Vialle - один з піонерів по розробці ГБО. Родзинка цього обладнання в тому, що воно розроблено для двигунів з безпосереднім уприскуванням палива. В цьому випадку при роботі ГБО на Lexus RX 350 впорскування газового палива здійснюється прямо в циліндр, а не у впускний колектор, як в моторах з розподіленим уприскуванням.

Унікальність обладнання Vialle в тому, що рідкий газ подається через бензинові форсунки, а для запуску двигуна використовується газ. При цьому установка ГБО Lexus RX 350 з мотором 3,5 л дозволила зберегти всі переваги даної конструкції - дуже точне дозування палива, як наслідок, економічність, можливість роботи з збідненого сумішшю.

При монтажі даної системи ми розмістили газовий балон об'ємом 72 л під днищем кузова, а заправний пристрій вивели в люк бензобака. Виконання всіх робіт під ключ зайняло у майстрів один неповний робочий день.

Особливу увагу наші фахівці приділили налагодженню встановленої системи, тому що настройка ГБО Lexus RX 350 дозволяє підібрати найкращі параметри роботи двигуна на різних оборотах і мінімізувати витрату газового палива.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...