Термін роботи пробної версії продукту минув. Через два тижні цей сайт повністю припинить свою роботу. иВ можете купити повнофункціональну версію продукту на сайті www.1c-bitrix.ru. ГБО на Lexus LX 470 (Лексус ЛХ 470), фото установки газобалонного (газового) обладнання на авто - компанія Motor-Gas
BestSTO

Фото ГБО на Lexus LX 470 (Лексус ЛХ 470)

ГБО на Lexus LX 470

У представницькому позашляховику Lexus LX 470 ідеально поєднуються міць і елегантність. Творцям цього розкішного автомобіля в повній мірі вдалося з'єднати неповторний стиль з новаторськими технологіями і бездоганною надійністю.

Процес встановлення ГБО на Lexus LX 470

Двигун на 4,7 л легко впорається з будь-якими перешкодами, проте 18,1 л бензину на 100 км у міському циклі виливаються для автовласника Лексус ЛХ 470 в значну суму на утримання. Звичайно, можна знехтувати цією фактором і залишити все як є. А можна вкласти додаткові кошти в модернізацію цього авто, незначні на тлі його вартості, і встановити ГБО 4 покоління.

Установлене ГБО на Lexus LX 470

Наші майстри завжди пропонують клієнтам кілька варіантів комплектації обладнання, відповідні технічним параметрам автомобіля. Як правило, власники елітних авто вибирають системи преміум-класу. Даний випадок не виняток - для монтажу ГБО на Lexus LX 470 використано газове обладнання голландської компанії Prins VSI (див. Фото).

СТО «Motor-Gas» працює тільки з продукцією перевірених європейських виробників, тому ми гарантуємо високу якість і надійність будь-якої системи. Але Prins за даними показниками стоїть на порядок вище, тому що компанія заклала в кожен з елементів величезний запас продуктивності.

Установка ГБО Lexus LX 470 під ключ зайняла у наших фахівців один робочий день. В процесі монтажу ми перевірили технічний стан двигуна, щоб уникнути непередбачених поломок системи під час експлуатації. Газовий балон на 92 л був розміщений під днищем кузова, а заправний пристрій виведено під бампер.

Після монтажу була виконана настройка ГБО на Lexus LX 470 на спеціальному стенді. На сьогоднішній день даний метод дозволяє одержати найкраще співвідношення між динамічними показниками двигуна при різних режимах роботи і рівнем витрат газового палива.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...