BestSTO

Фото ГБО на Lexus GX 470 (Лексус GX 470)

ГБО на Lexus GX 470

Солідна зовнішність, дорога обробка безшумного і просторого салону, продуманий до дрібниць ергономічний дизайн, чудові ходові якості роблять його використання суцільним задоволенням.

Процес встановлення ГБО на Lexus GX 470

Шикарний позашляховик Lexus GX 470 відповідає всім очікуванням водія і пасажирів.

Купуючи автомобіль такого класу, потрібно бути готовим до того, що на його зміст теж доведеться регулярно розщедрюватися. Двигун об'ємом 4,7 л споживає 16,8 л бензину в міському циклі, тому є сенс в цілях економії встановити на таке авто ГБО 4 покоління.

Це рішення ніяк не зашкодить іміджу власника, тому що існують сучасні рішення в даній галузі, які повністю відповідають елітної концепції бренду..

Установлене ГБО на Lexus GX 470

На цій добірці фото представлено ГБО на Lexus GX 470 від голландського виробника газового обладнання преміум-класу Prins. З усіх наявних у «Motor-Gas» варіантів комплектації дана система ідеально відповідає елітним і ексклюзивним автомобілям. Завдяки використанню інноваційних розробок її якість, надійність і термін безремонтної експлуатації поза конкуренцією.

Установка ГБО Lexus GX 470 повністю відповідає рекомендаціям виробника і побажань клієнта. Газовий балон об'ємом 92 л розміщений під днищем кузова, там він жодним чином не забирає корисний простір багажника. Заправний пристрій під бампером виглядає акуратно і непомітно, його захищає від забруднень і вологи спеціальна заглушка.

Налаштування ГБО на Lexus GX 470 виконана на спеціальному нагрузочном стенді. Даний метод на сьогоднішній день дозволяє досягти найкращого співвідношення між потужністю двигуна і рівнем витрат газового палива при різних режимах роботи автомобіля. За часом весь комплекс робіт зайняв у наших фахівців один неповний робочий день.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...