Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Фото ГБО на Kia Shuma (Киа Шума)

ГБО на Kia Shuma

Автомобіль Kia Shuma знятий з виробництва в 2004 році, проте його ще можна зустріти на українських дорогах. Незважаючи на свою неактуальність, він відрізняється відмінною керованістю і ергономічним інтер'єром. Цей автомобіль рано списувати на смітник, він здатний прослужити власникові ще як мінімум кілька років.

Процес встановлення ГБО на Kia Shuma

Кіа Шума не відрізняється особливою економічністю - навіть найменш потужний двигун на 1,6 л споживає 10,5-10,8 л бензину на 100 км у міському циклі. Тому цілком логічно, що автовласник шукав альтернативні шляхи, що дозволяють заощадити на паливі без шкоди якості життя. І знайшов. Рішення даної проблеми називається «ГБО 4 покоління», і виглядає воно ось так (див. Фото).

Установлене ГБО на Kia Shuma

Установка ГБО Kia Shuma передбачає ретельне вивчення питання - монтажні роботи виконуються один раз, а результатами встановлення водій користується багато і довго.

Тому наші майстри прискіпливо уточнили у клієнта все моменти і запропонували йому на вибір кілька варіантів систем, щоб згодом не було претензій до установника.

При монтажі ГБО на Kia Shuma для газового балона об'ємом 42 л було вибрано розміщення на місці запасного колеса. Це дозволило максимально зберегти корисний простір багажника за умови, що водій розгляне варіанти заміни «запаски» більш компактними. Заправний пристрій, виведене в люк бензобака, надійно приховано від сторонніх очей, але їм дуже зручно користуватися.

На окрему увагу заслуговує настройка ГБО на Kia Shuma. Установка будь-якого газового обладнання без налагодження системи подібна стрибка з висоти без парашута - до землі точно долетиш, але що з тобою трапиться в момент приземлення, хороше запитання. Тому наша порада - вибирайте кваліфікований автосервіс, який повністю задіює резерви ГБО, закладені виробником, для вашої користі.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...