BestSTO

Фото ГБО на Kia Optima (Киа Оптима)

ГБО на Kia Optima

Виходячи з потреб власника, ми порекомендували йому комплект гбо OPTIMA від польської компанії Алекс. Ця апаратура стала абсолютним фаворитом серед клієнтів у нас на сервісі. Безпека, простота і зручність експлуатації, доступна ціна - основні критерії, за якими вибирають Оптиму.

Процес установки ГБО на Kia Optima

Перед вами динамічний, сучасний седан 2012 года с об'ємом 2 л., На якому встановлено ГБО 4 покоління. Зовні, нічого не видає гбо на Kia Optima. Якщо ж, оглянути автомобіль ближче, то побачите, як газовий балон захований на місці запаски, заправний пристрій виведено в люк бензобака і закріплені електронний блок управління, фільтр, редуктор, форсунки та інші елементи під капотом.

Встановлене ГБО на Kia Optima

Установка ГБО на Кіа Оптима зайняла всього 1 день і це включаючи незвичайний монтаж кнопки в салоні. Клієнт захотів, щоб її не було видно. Для наших фахівців немає неможливого - перемикач був вмонтований поруч з OBD роз'ємом і додатково закритий заглушкою (Дивіться фото).

Це рішення абсолютно не принесе незручностей користувачеві, оскільки в електроніці реалізована функція автоматичного переходу на газ (тобто в більшості інших блоків, коли закінчився газ і машина їздить на бензині, при подальшій заправці газовим паливом потрібно натиснути на кнопку і тільки тоді, авто буде знову працювати на газі. Польські інженери автоматизували цей процес. При подальшій заправці автомобіль сам перейде на газ без Вашого втручання). Установка устаткування Оптима дасть водієві ще один приємний бонус - звуковий сигнал, що сповіщає, що двигун прогрівся і включився газ.

Фінальний «акорд» - це настройка гбо на Kia Optima, під час якої майстер «відточує» роботу всіх елементів на спеціалізованому обладнанні.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать
4
-
14 000 грн*

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...