BestSTO

Фото ГБО на Jaguar X-Type (Ягуар Х-Тайп)

ГБО на Jaguar X-Type

Компактний седан Jaguar X-Type - «звір» в цій лінійці автомобілів абсолютно нетиповий. Разом з тим англійцям ідеально вдалося вписати цього «малюка» в стилістику марки. Як і його родичі, він відрізняється впізнаваним виглядом, чудовою якістю збірки, шикарним комфортом і відмінною динамікою.

Процес встановлення ГБО на Jaguar X-Type

Для своїх характеристик Ягуар Х-Тайп не відрізняється особливою ненажерливістю. У міських умовах двигун об'ємом 3 л споживає 14,8 л бензину на 100 км. Однак за допомогою майстрів «Мотор-Газ» витрата палива можна скоротити в два рази. Зв'яжіться з нами і запишіться на установку ГБО 4 покоління.

Вам цікаво, як може виглядати переобладнаний автомобіль вже через 8 годин?

Установлене ГБО на Jaguar X-Type

Немає нічого дивного, що для елітних автомобілів в більшості випадків підбирається газове обладнання преміум-класу. На цих фото ГБО на Jaguar X-Type встановлений готовий комплект Prins VSI. Його елементи Уважно підібрані дуже точно, а параметри системи відомі заздалегідь. Такий підхід голландців забезпечує найвищу надійність обладнання.

За бажанням клієнта ми розмістили газовий балон на місці запасного колеса. Така установка ГБО Jaguar X-Type накладає певні обмеження на водія, тому що провезення громіздкою «запаски» не завжди доречний. Тому доводиться шукати альтернативні варіанти. На щастя, такі дрібниці вже давно продумані, так що при виборі даного способу монтажу просто проконсультуйтеся з нашими майстрами.

Налаштування ГБО на Jaguar X-Type допомогла витримати оптимальний баланс між рівнем витрати палива і динамічними параметрами роботи двигуна на газі.

В результаті водій отримав другу паливну систему, яка за ефективністю нічим не відрізняється від бензинової, а за багатьма іншими параметрами значно її перевершує.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать
4
-
36000 грн

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...