BestSTO

Фото ГБО на Infiniti QX 56 (Инфинити QX 56)

ГБО на Infiniti QX56

Повнорозмірний позашляховик Infiniti QX56 буквально пронизаний солідністю і розкішшю. Нарочито масивний дизайн підкреслює елітний статус і міць автомобіля, а неосяжний список технічних «наворотів» навіть в стандартній комплектації приголомшує уяву.

Процес встановлення ГБО на Infiniti QX56

Однак не менше самого Інфініті QX 56 практично будь-якого автовласника потрясуть витрати на його утримання. Звичайно, складно очікувати від двигуна об'ємом 5,6 л низької витрати бензину, але 20,6 л на 100 км в місті мало кого надихнуть. Однак навіть з найскладнішої ситуації є вихід, і назва йому - ГБО 4 покоління. Подивіться на ці фото, зроблені майстрами СТО «Motor-Gas».

Установлене ГБО на Infiniti QX56

В арсеналі нашого автосервісу безліч варіантів систем газового обладнання на будь-яку марку авто.

Ми порекомендували власнику елітне ГБО на Infiniti QX56 - голландський готовий комплект Prins VSI. Від бюджетних побратимів він вигідно відрізняється високою надійністю, більш тривалим періодом експлуатації та більш тривалим міжремонтним пробігом.

Ще один приємний бонус полягає в тому, що окупність встановлення ГБО безпосередньо залежить від витрат на бензин і середньомісячного пробігу. У нашому випадку переобладнання авто економічно вигідніше в порівнянні з автомобілями, оснащених менш потужними двигунами.

В процесі монтажу наші майстри перевірили технічний стан всіх механізмів авто, що беруть участь в роботі на газовому паливі - це робиться для зведення нанівець непередбачених неполадок в роботі обладнання. Також була виконана настройка ГБО на Infiniti QX56. Завдяки сучасному обладнанню «Мотор-Газ» налагодження системи дозволяє домогтися найкращих параметрів її роботи з усіх можливих.

Вся установка ГБО Infiniti QX56 була зроблена менш ніж за один робочий день. Всього кілька годин дискомфорту, і перед вами відкривається можливість постійно отримувати вигоду, як тільки ви повертаєте в замку ключ запалювання. Чи не хочете спробувати?

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...