Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Фото ГБО на Infiniti FX35 (Инфинити ФХ 35)

ГБО на Infiniti FX35

Infiniti FX35 - це втілення розкоші, комфорту, швидкості та солідності. Вельми вражаючий дизайн нагадує автомобілі майбутнього, а просунуте обладнання, яким авто буквально напхане, повністю відповідає мріям і вимогам найвибагливіших водіїв.

Процес встановлення ГБО на Infiniti FX35

Як для авто з бензиновим двигуном об'ємом 3,5 л Інфініті ФГ 35 споживає зовсім небагато - 13,8 л на 100 км в міських умовах. Чи багато це для людини, який може собі дозволити автомобіль такого рівня? Якщо ви не звикли рахувати гроші, може бути, і суща дурниця.

Але, якщо ви чітко знаєте, що кожна зароблена вами гривня дістається вам не просто так, то саме час розглянути питання монтажу ГБО на Infiniti FX35, як це вже зробив один з клієнтів «Мотор-Газ» (див. Фото).

Установлене ГБО на Infiniti FX35

Установка ГБО Infiniti FX35 - процедура дуже відповідальна. Тому перед монтажем ми «прискіпливо» обговорили з водієм всі технічні моменти, запропонували йому на вибір кілька варіантів газового обладнання, адаптовані під параметри даного авто.

В даному випадку автомобіль оснащений елітним ГБО 4 покоління голландської компанії Prins. Для обладнання преміум-класу коштує воно досить дорого, і його обслуговування теж обійдеться водієві в значну суму. Зате при дотриманні умов експлуатації ризик поломки системи незначний - її надійність вище всяких похвал.

За бажанням клієнта ми встановили газовий балон на 54 л замість запасного колеса - в умовах мегаполісу відсутність «запаски» можна компенсувати кількома способами, при необхідності ви можете обговорити даний момент з нашими майстрами.

При монтажі системи ми приділили особливу увагу її налагодженні, тому що настройка ГБО на Infiniti FX35 - це гарантія ефективної роботи газового обладнання, мінімального рівня витрати палива, збереження або навіть поліпшення динаміки двигуна. За часом всі роботи «під ключ» зайняли один неповний робочий день.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...