BestSTO

Фото ГБО на Hyundai Sonata (Хюндай Соната)

ГБО на Hyundai Sonata

Майже за 30 років історії продажів на ринку змінилося не одне покоління Hyundai Sonata. Кожне покоління незмінно радує водіїв стильним дизайном, комфортабельністю, високою безпекою. А поєднання розумної ціни і хорошій комплектації робить його ще більш привабливим в очах споживача.

Процес встановлення ГБО на Hyundai Sonata

2-літровий двигун Хюндай Соната споживає в міському циклі 11,4 л бензину на 100 км - для такого обсягу хороший показник. Якщо ж ви розглядаєте питання скорочення бюджету на поточне утримання автомобіля, приїжджайте на СТО «Motor-Gas». Наша команда встановить на ваше авто ГБО 4 покоління, і грошей у вашому гаманці значно додасться.

Хочете порадувати себе і своїх близьких? Тоді подивіться на ці фото - таке ж обладнання може працювати і на вашому автомобілі.

Установлене ГБО на Hyundai Sonata

З декількох варіантів ГБО на Hyundai Sonata, які були запропоновані клієнту, ми зупинилися на голландському комплекті преміум-класу Prins VSI від світового лідера з виробництва газового обладнання. Особливість цієї продукції в тому, що всі комплектуючі підібрані виробником, а точні параметри системи відомі заздалегідь.

Prins закладає в усі елементи комплекту дуже великий запас продуктивності, тому установка ГБО Hyundai Sonata і подальше обслуговування системи обійдуться клієнтові в значну суму. Але натомість він отримує обладнання найвищої якості. Його поломка за умови дотримання рекомендацій по експлуатації практично нереальна.

Також за погодженням з клієнтом ми встановили газовий балон на місці запасного колеса, а заправний пристрій вивели в люк бензобака - така конструкція системи користується великою популярністю. На всі роботи під ключ затрачено один день, була зроблена перевірка технічного стану авто, встановлено обладнання і виконана настройка ГБО на Hyundai Sonata.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...