Термін роботи пробної версії продукту минув. Через два тижні цей сайт повністю припинить свою роботу. иВ можете купити повнофункціональну версію продукту на сайті www.1c-bitrix.ru. ГБО на Honda Stream (Хонда Стрим), фото установки газобалонного (газового) обладнання на авто - компанія Motor-Gas
BestSTO

Фото ГБО на Honda Stream (Хонда Стрим)

ГБО на Honda Stream

Honda Stream - семимісний компактний мінівен - зустрічається у нас досить рідко. Незважаючи на це, він витриманий в кращих традиціях японського автоконцерну. Яскрава і виразна зовнішність, проста і разом з тим елегантна обробка інтер'єру, хороша динаміка, відмінна керованість роблять його ідеальним автомобілем для багатодітної сім'ї.

Процес встановлення ГБО на Honda Stream

Двигун Хонда Стрим об'ємом 2 л витрачає 11,3 л бензину в міському циклі. Якщо ви хочете скоротити сімейні витрати на утримання авто, звертайтеся на СТО «Motor-Gas». Наші фахівці встановлять вам ГБО 4 покоління, і дана проблема вирішиться дуже надовго.

Установлене ГБО на Honda Stream

На даній збірці фото ви бачите ГБО на Honda Stream 2004 р.в. За бажанням водія ми встановили газовий балон об'ємом 48 л під днищем кузова. Це дозволило повністю зберегти корисний простір багажника, що важливо для великої родини.

Заправний пристрій вивели в люк бензобака, що також дуже актуально при перевезенні дітей - при заправці залишки газу ні за яких умов не потраплять в салон автомобіля. Установка ГБО Honda Stream зайняла всього один день. Ми працюємо 6 днів на тиждень, тому у водія була можливість підібрати зручну дату візиту на автосервіс.

Власнику було запропоновано кілька варіантів систем. Обрана ним комплектація - газовий комп'ютер Tamona (Литва) і польські редуктор Shark і форсунки Barracuda - має оптимальне співвідношення ціна-якість. Відносно невисока ціна комплекту не проб'є неабияку дірку в сімейному бюджеті, при цьому якість роботи обладнання вельми і вельми гідне.

Точна настройка ГБО на Honda Stream також внесла свій посильний внесок у створення економічної і екологічної системи. Ми підібрали краще співвідношення між динамікою двигуна і витратою палива в різних режимах роботи двигуна. Використовуйте кращі досягнення технологій собі на благо.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...