BestSTO

Фото ГБО на Honda Odyssey (Хонда Одиссей)

ГБО на Honda Odyssey

Шалений успіх мінівена Honda Odyssey - чергове підтвердження довіри споживачів до продукції японського концерну. Завдяки вдалим інженерним напрацювань цей 8-місний сімейний автомобіль демонструє спортивний характер.

Процес встановлення ГБО на Honda Odyssey

Продумане технічне оснащення дозволяє значній кількості людей з комфортом пересуватися як по місту, так і на тривалі відстані.

Якщо до переліку таких незаперечних переваг Хонда Одіссей, як зручність і надійність, ви хочете додати ще й економічність, сміливо наслідуйте приклад одного з наших клієнтів. У своєму щільному графіку від виділив один робочий день, відвідав СТО «Motor-Gas» і встановив на свій автомобіль ГБО 4 покоління. А ми з його люб'язної згоди зробили фото транспортного засобу і розмістили їх тут.

Установлене ГБО на Honda Odyssey

Готовий голландський комплект преміум-класу Prins VSI повністю відповідає концепції і параметрам Honda - голландський виробник газового обладнання пропонує системи найвищої якості. Установка ГБО Honda Odyssey обійшлася власнику досить дорого, але натомість він отримав супернадійну продукцію, термін експлуатації якої значно вище в порівнянні з конкурентами.

Крім кількох варіантів комплектації ГБО на Honda Odyssey різних виробників, наші майстри обговорили з клієнтом ряд технічних моментів, пов'язаних з монтажем системи, таких як розміщення газового балона і заправного пристрою. Балон вирішили ставити в багажному відділенні.

Налаштування ГБО на Honda Odyssey - важливий етап для досягнення високих показників ефективності роботи газового обладнання. З кількох сучасних методів налагодження на «Motor-Gas» використовується мощностной стенд - на сьогоднішній день він дає найкращі результати.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...