BestSTO

ФОТО ГБО на Honda Insight (Хонда Инсайт)

ГБО на Honda Insight

Установка газового устаткування на гібридний мотор - послуга не нова, але не кожному установнику під силу правильно його переобладнати. Ми це пов'язуємо з різними факторами, наприклад, не кожен може виділити достатньо багато часу і коштів на спеціалізоване навчання, відсутність знань теорії ДВС, мінімум інформації про принципи роботи гібридних двигунів з електромоторами і т.д.

Процес встановлення ГБО на Honda Insight

Нас ці фактори не зупинили і після тривалого вивчення гібридних силових установок відомих виробників (Хонда, Тойота, Форд, Шевролет і ін.), проведених діагностик, були визначені відмінні фактори в роботі таких моторів і вироблені технологічні карти.

Встановлення ГБО на Honda Insight

Установка ГБО на Honda Insight була проведена за 2 дні. На момент установки у нас в асортименті вже були кілька варіантів гбо 4 покоління для цієї моделі. Із запропонованих варіантів, автовласник зупинив вибір на електронному блоці управління PRINS. Треба відзначити, що голландські системи - одні з найкращих за якістю і надійності з існуючих на сьогодні.

Монтаж балона, навіть при обмеженому вільному просторі, не викликав труднощів. Місця біля високовольтної батареї досить для його розташування.

Вибираючи гбо на Хонда Інсайт, як і для інших гібридів, потрібно брати високошвидкісні форсунки, тому що у цих автомобілів дуже короткий час відкриття бензинових форсунок і швидкість їх спрацювання.

Проведені монтаж і налаштування гбо на Honda Insight, продовжили йому дальність ходу не на одну сотню кілометрів, а його власнику забезпечили комфортну їзду, без відчутної втрати потужності і економію на заправках паливом вдвічі дешевше бензину.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...