BestSTO

Фото ГБО на Гидроцикл

ГБО на Гидроцикл

Перед вами наочний приклад того, що для фахівців компанії «Мотор Газ» не існує нерозв'язних задач, якщо справа стосується встановлення ГБО 4 покоління. А неординарність виконаної роботи більш ніж очевидна - герметичність, дефіцит монтажного простору і тому подібні нюанси.

Процес встановлення ГБО на Гидроцикл

Цей гідроцикл має невеликий 3-циліндровий двигун об'ємом 1.5 л. Але «серце» водного мотоцикла піддавалося чіп-тюнінгу, і майстри-мотористи домоглися потужності в 250 л с. Витрата бензину, при цьому, в залежності від водіння, становить від 20 до 40 л на годину.

А установка ГБО на Гидроцикл дозволила зробити цю гіпертрофовану силу ще й економічно виправданою. Адже навіть з таким споживанням рентабельність на альтернативному паливі уявити нескладно. І, не дивлячись на всю незвичність і нестандартність замовлення, робота нашими фахівцями була виконана протягом одного трудового дня.

Встановлене ГБО на Гидроцикл

На фото добре видно майже все компоненти газового устаткування - редуктор, форсунки, пульт управління, ВЗУ. «Захований» тільки циліндричний газовий балон об'ємом 40 л, який розмістили в носовій частині водного транспорту.

ГБО на Гидроцикл підбиралось з урахуванням технічних характеристик незвичайного двигуна і стану його бензинового оснащення. І на підставі всіх даних, а також побажань замовника, встановили голландське обладнання Prins Silver Line. Це нова лінійка оснащення від відомого бренду Prins, що дозволяє максимально поєднати індивідуальні показники продуктивності системи з можливостями ДВС.

Налаштування ГБО на Гидроцикл також виявилася процесом трудомістким і досить тривалим. Як «випробувального стенду» застосували річку Дніпро з катаннями і регулюваннями роботи апаратури.

Фінал нашої діяльності - оформлення гарантій на три роки без меж на пробіг і побажання удачі любителям швидкісних водних прогулянок.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...