BestSTO

Фото ГБО на Fiat Doblo New (Фиат Добло Нью)

ГБО на Fiat Doblo New

У минулій статті ми виклали інформацію про попередню версію авто даної марки, переобладнане на замовлення одного з наших корпоративних клієнтів. Тут пропонуємо вашій увазі ГБО на Fiat Doblo New, Автомобіль, представлений на цих фото, використовується в якості сімейного автомобіля сім'єю з 4 осіб. Тому для його власника економічна складова відігравала важливу роль.

Процес встановлення ГБО на Fiat Doblo New

Компактний фургон Fiat Doblo New 2010 р.в. продовжує прекрасно себе почувати в ніші комерційних автомобілів. Однак дану модель не обходять своєю увагою і приватні автовласники.

Установлене ГБО на Fiat Doblo New

Фахівці СТО «Мотор-Газ» запропонували на вибір кілька варіантів комплектуючих ГБО 4 покоління різних виробників в бюджетному і середньому ціновому діапазоні. Всі вони відрізняються високою якістю і надійністю, на всі встановлені системи надається гарантія 3 роки без обмеження пробігу.

За бажанням клієнта ми розмістили газовий балон під днищем кузова Фіат Добло Нью. Заправний пристрій було виведено під бампер. Таке розташування вважається найбільш практичним - по-перше, не порушується цілісність бампера, по-друге, при заправці пари газу не потрапляють в салон автомобіля.

Момент, який заслуговує на особливу увагу - це настройка ГБО на Fiat Doblo New. На «Мотор-Газ» для налагодження встановлених комплектуючих застосовується мощностной стенд. На сьогоднішній день це професійне обладнання вважається найбільш ефективним методом вирішення даного завдання.

Установка ГБО Fiat Doblo New за часом зайняла менше 1 робочого дня. Зате власник на весь час експлуатації авто отримав відмінну можливість постійно економити на паливі, а також рідше ремонтувати двигун.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...