BestSTO

Фото ГБО на Daihatsu Terios (Дайхатсу Териос)

ГБО на Daihatsu Terios

Мікро-кросовер Daihatsu Terios - явище на українських дорогах нечасте. Однак власники цього маленького автомобільчика, швидше за все, сім разів подумають, чи змінювати його на повноцінний позашляховик. Незважаючи на слабкий мотор, він здатний легко дістатися у важкодоступні місця.

Процес встановлення ГБО на Daihatsu Terios

Як і всі «японці», Дайхатсу Териос досить економічний. Для автомобіля з двигуном потужністю 1,5 л і системою повного приводу споживає він не так вже й багато - 8,8 л бензину на 100 км в міських умовах. Багато це чи мало?

Якщо їздити на роботу і назад - напевно, не дуже. Але для активного автовласника загальні витрати на утримання автомобіля можуть бути значними.

Дана марко авто офіційно не представлена на українському ринку. Але це зовсім не означає, що в нашій країні не знайдуться майстри, готові з гарантією встановити ГБО на Daihatsu Terios. Наочне тому підтвердження - фото переобладнаного авто 2008 р.в. Дані роботи були виконані під ключ фахівцями «Мотор-Газ».

Установлене ГБО на Daihatsu Terios

Перед монтажем ГБО 4 покоління ми запропонували автовласникові на вибір кілька варіантів комплектуючих від європейських виробників різної вартості, що відповідають характеристикам даного автомобіля.

В процесі монтажу газового обладнання була виконана перевірка поточного стану автомобіля, потім встановлені підібрані елементи. Завершила комплекс робіт настройка ГБО на Daihatsu Terios на високоточному нагрузочном стенді.

Всього один робочий день, і установка ГБО Daihatsu Terios повністю готова. За бажанням клієнта ми помістили заправний пристрій під бампером. Зовнішній вигляд автомобіля від цього анітрохи не постраждав, зате комфорт водієві і пасажирам забезпечений - при заправці все залишки газового палива залишаться зовні.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...