Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Фото ГБО на Daewoo Matiz (Дэу Матиз)

ГБО на Daewoo Matiz

Міні-автомобіль Daewoo Matiz викликає симпатію і розчулення з першого погляду. Це прекрасний варіант другого авто в родині, жіночого автомобіля, а також єдиного транспорту для жителя мегаполісу, що не мандрівного на тривалі відстані.

Процес встановлення ГБО на Daewoo Matiz

Завдяки своїй в'юнкості Деу Матіз також користується популярністю серед таксистів. Тому фахівці СТО «Мотор-Газ» дуже часто консультують клієнтів з питань монтажу ГБО 4 покоління на автомобіль даної марки. Для «крихти» з об'ємом двигуна 0,8 л споживає він не так вже й мало - 7,4 л на 100 км у міському циклі.

Установка ГБО Daewoo Matiz дозволяє успішно впоратися із завданням економії палива на довгі роки. Крім скорочення витрат на поточне утримання автомобіля, переклад на газ продовжує міжремонтний пробіг двигуна. Бути чи не бути такому обладнанню на вашому авто? Дивіться фото і вирішуйте самі.

Установлене ГБО на Daewoo Matiz

Перед творцями міні-автомобілів стоїть непросте завдання втиснути в щодо невеликий простір двигун, салон і багажник. Зробити повноцінним абсолютно все не вийде, але тут вже нічого не поробиш. У даної марки авто дуже невелика місткість багажника, тому варіант розміщення газового балона в даному місці відпадає.

Для збереження обсягу корисного простору при монтажі ГБО на Daewoo Matiz ми встановили балон на 34 л на місці запасного колеса. Заправний пристрій, виведене в люк бензобака, при заправці повністю виключає потрапляння парів газу з неприємним одорантом в салон і забезпечує комфорт для водія і пасажирів.

Завершила процес робіт настройка ГБО на Daewoo Matiz на високоточному професійному обладнанні - динамометричному стенді. В результаті власник отримав краще співвідношення між економічною витратою газового палива і потужністю двигуна з усіх можливих.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...