BestSTO

Фото ГБО на Daewoo Gentra (Дэу Джентра)

ГБО на Daewoo Gentra

Деякий час тому до нас на сервіс приїхав клієнт, який бажає поставити ГБО на Део Джентрі. Із запропонованих варіантів гбо 4 покоління, власник зупинив вибір на комплекті преміального сегменту від одного виробника. Всі елементи газового комплекту Optima NANO не просто маркуються одним логотипом, а виробляються і збираються на одному заводі в місті Білосток (Польща).

Процес встановлення ГБО на Daewoo Gentra

Мотор-Газ, є ексклюзивним дистриб'ютором цього виробника, що дає можливість нам на 100% захистити клієнтів від підробок, які, на жаль, все частіше зустрічаються на ринку і підтверджувати свою впевненість - 3-х річною гарантією, на все установки, без обмеження пробігу.

Встановлене ГБО на Daewoo Gentra

Основні елементи, що монтуються під капот: електронний блок управління Оптима Нано, редуктор Shark і форсунки Barracuda - разом і окремо за кілька років існування завоювали довіру багатьох автовласників своєю високою якістю і доступною ціною. Польським інженерам вдалося реалізувати величезну кількість функцій в своєму продукті, якими не можуть похвалитися конкуренти.

Установка ГБО на Daewoo Gentra зайняла 1 день. Власник вибрав найбільш популярні точки для монтажу балона і заправного елемента - замість запасного колеса та в лючке бензобака.

Завершальним, став не менш важливий етап - налаштування гбо на Daewoo Gentra. Важливо, щоб її проводив кваліфікований фахівець, адже від її результатів залежать подальші експлуатаційні характеристики автомобіля і його безпеку.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...