Шановні відвідувачі!
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за тимчасові незручності.
Консультації по встановленню і сервісу ГБО по телефону: 0800218040
BestSTO

Фото ГБО на Chevrolet Suburban (Шевроле Субурбан)

ГБО на Chevrolet Suburban

Величезний Chevrolet Suburban - класичний представник «американців». У ньому багато всього - потужності, об'єму двигуна, простору в салоні, додаткового обладнання, габаритів.

Процес встановлення ГБО на Chevrolet Suburban

Але більше всього іншого в цьому авто споживання палива. Двигун об'ємом 5,7 л поглинає бензину до непристойності багато - 25-30 л на 100 км у міському циклі, при старті доходить до 40 л.

Перевірений спосіб вирішення цього головного болю - установка ГБО Chevrolet Suburban. Після переобладнання витрата на паливо скоротиться в два рази. В абсолютному вираженні для легкового автомобіля, хоч і з розмірами вантажного, це цифра, близька до астрономічної.

Навіть при монтажі самого дорогого комплекту преміум-класу Prins і при пробігу 1 000 км в місяць, що для Києва більш ніж скромна планка, система окупиться через 22 місяці. Якщо ж вибрати ГБО на Chevrolet Suburban простіше і кататися більше, кількох місяців вам вистачить з головою.

Установлене ГБО на Chevrolet Suburban

На наших фото представлений Шевроле Субурбан 2006 р.в. Всі роботи «під ключ» зайняли у майстрів СТО «Motor-Gas» всього один день. За бажанням клієнта ми розмістили газовий балон під днищем кузова - з огляду на високий кліренс автомобіля, місця внизу предостатньо.

Процес встановлення включає в себе перевірку поточного стану автомобіля, усунення виявлених неполадок, які можуть негативно відобразитися на роботі газового обладнання, власне монтаж ГБО 4 покоління, а також налаштування і налагодження системи.

Налаштування ГБО на Chevrolet Suburban виконана на спеціальному потужностному стенді. Така налагодження дозволяє скоротити споживання пропан-бутану на 10%, що в даній ситуації дозволяє заощадити більш ніж пристойну суму. Таке обладнання є далеко не скрізь, так що ласкаво просимо на СТО «Motor-Gas».

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...