BestSTO

Фото ГБО на Chevrolet Evanda (Шевроле Эванда)

ГБО на Chevrolet Evanda

Chevrolet Evanda - це великий автомобіль для великого міста. Він відмінно поводиться в пробках і ідеально підходить водіям, які віддають перевагу спокійну неквапливу їзду. Однак витрата бензину у нього немаленький - при об'ємі двигуна 2 л автомобіль витрачає 13,4 л на 100 км у міському циклі.

Процес встановлення ГБО на Chevrolet Evanda

Вирішити дану проблему допоможе монтаж ГБО на Chevrolet Evanda. Результат такої модернізації ваш гаманець відчує відразу - скорочення витрат на паливо в два рази сподобається кожному водієві. Хочете подивитися, як може виглядати ваш автомобіль після встановлення ГБО 4 покоління? Пропонуємо ознайомитися з добіркою фото Шевроле Еванда 2005 р.в.

Установлене ГБО на Chevrolet Evanda

Всім своїм клієнтам фахівці «Motor-Gas» пропонують на вибір кілька варіантів систем в залежності від технічних параметрів автомобіля, поточного стану транспортного засобу та фінансових можливостей автовласника. Точне налаштування ГБО на Chevrolet Evanda виконується на потужностному стенді - таким обладнанням можуть похвалитися небагато українських СТО.

СТО «Motor-Gas» працює тільки з газовим обладнанням перевірених європейських виробників, продукція яких широко затребувана на ринку ГБО. На складі компанії завжди в наявності комплектуючі на найбільш популярні моделі. Завдяки чітко налагодженій логістиці постачання відсутніх елементів здійснюється в максимально стислі терміни.

Установка ГБО Chevrolet Evanda «під ключ» зайняла у наших майстрів один день. За бажанням клієнта газовий балон був встановлений за задніми сидіннями в багажнику. На встановлену систему ви отримуєте 3 роки гарантії без обмеження пробігу. Перейти на газ з нашою допомогою - це вигідно, зручно і доцільно.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...