BestSTO

Фото ГБО на BMW 745 (БМВ 745)

ГБО на BMW 745

Власники престижних іномарок - часті клієнти СТО «Мотор-Газ». Такі люди як ніхто вміють отримувати вигоду з власних вкладень і прораховувати найбільш вигідні для себе варіанти. Яскравий приклад тому - ГБО 4 покоління, встановлене на BMW 745 з об'ємом двигуна 4,4 л і витратою палива в міському циклі 16,2 л на 100 км.

Процес встановлення ГБО на BMW 745

Завдяки старанням нашої команди власник отримав переобладнаний автомобіль, зовні нічим не відрізняється від початкового «бензинового» варіанту (див. Фото). Такий підхід дозволяє з успіхом економити на експлуатації БМВ 745 значні суми, зберігаючи на колишньому рівні статус успішної людини.

Установлене ГБО на BMW 745

ГБО на BMW 745 було рекомендовано нашими фахівцями після бесіди з автовласником, в результаті якої господареві було запропоновано кілька варіантів систем і способів їх монтажу. Водій обрав «невидимий» варіант з ВЗП в лючке бензобака.

Компактний газовий балон об'ємом 79 л на місці запасного колеса не захаращує багажник. Незважаючи на те, що газового палива вистачає приблизно на 50 км, цього цілком достатньо для міської їзди.

Установка ГБО BMW 745 зайняла один робочий день. Наші майстри протестували всі механізми автомобіля, що мають відношення до роботи газового обладнання та виконали монтажні роботи.

Налаштування ГБО на BMW 745 була виконана на спеціальному потужностному стенді. Завдяки цьому динамічні характеристики двигуна були повністю збережені, а витрата газового палива приблизно дорівнює рівню витрат на бензин. Такими показниками роботи обладнання можуть похвалитися небагато водії.

Хочете собі сучасну високоефективну систему з гарантією 3 роки без обмеження пробігу? Скоріше записуйтеся на монтаж ГБО до фахівців «Мотор-Газ».

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...