BestSTO

Фото ГБО на Audi Q7 4.2 (Ауди Кью 7)

ГБО на Audi Q7 4.2 2007

Установка газобалонного обладнання на автомобілі, це наш профіль. Ми любимо і цінуємо свою роботу, вкладаючи в неї максимум сил. За час роботи компанія Motor-Gas переобладнала безліч автомобілів, серед них Audi Q7 4.2 2007 року впуску.

Процес встановлення ГБО на Audi Q7 4.2

Установка газобалонного обладнання на автомобілі, це наш профіль. Ми любимо і цінуємо свою роботу, вкладаючи в неї максимум сил. За час роботи компанія Motor-Gas переобладнала безліч автомобілів, серед них Audi Q7 4.2 2007 року впуску.

Після огляду автомобіля, наші фахівці запропонували клієнту встановити ГБО 4 покоління Stag.

ГБО на Ауді Кью 7 4.2 Stag було вибрано з урахуванням індивідуальних особливостей автомобіля, його технічного стану, а також бюджету власника.

Дане газобалонне обладнання проводиться в Польщі. Компанія працює з 1986 року і встигла стати одним з провідних гравців ринку. Устаткування Stag, це надійність, довговічність і легкість в експлуатації.

При установці ГБО на Audi Q7 4.2 ми враховували весь наш накопичений професійний досвід, а також технічні вимоги компанії, виробника газобалонного обладнання.

Установлене ГБО на Ауди Кью 7 4.2

В процесі переобладнання даного авто було прийнято рішення помістити газовий балон місткістю 70 літрів в багажному відділенні за задніми сидіннями, а виносний заправний пристрій змонтувати в лючку бензобака.

Результат роботи фахівців компанії Motor-Gas ви можете бачити на фото.

До речі газові балони можна розміщувати в різних місцях. Найчастіше вони встановлюються на місце запасного колеса або в багажне відділення. Рішення про розміщення газового балона завжди приймає замовник після консультацій наших фахівців.

Після того, як ми провели установку, була також проведена тонке налаштування ГБО на Audi Q7 4.2. Тонке налаштування необхідна для того, щоб обладнання працювало ефективно з технічної точки зору.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...