Термін роботи пробної версії продукту минув. Через два тижні цей сайт повністю припинить свою роботу. иВ можете купити повнофункціональну версію продукту на сайті www.1c-bitrix.ru. ГБО на Audi A6 2.8 FSI (Ауди А6 2.8 FSI), фото установки газобалонного (газового) обладнання на авто - компанія Motor-Gas
BestSTO

Фото ГБО на Audi A6 2.8 FSI (Ауди А6 2.8 FSI)

ГБО на Audi A6 2.8 FSI

На фото ви бачите, як виглядає після установки ГБО 4 покоління Audi A6 С6 2.8. На мотор з безпосереднім уприскуванням можна встановити обладнання тільки в тому випадку, якщо будь-яким виробником був створений комплект для конкретного мотору.

Процес встановлення ГБО на Audi A6 С6 2.8

Монтаж гбо на Ауді A6 С6 2.8 проводили кілька років тому і встановили чи не єдиний комплект, існуючий на той момент (для цього двигуна). Після переобладнання, машина працює і на бензині, і на газі одночасно. Частка споживання бензину становить близько 20%. Сьогодні, технології пішли далеко вперед і у більш просунутих виробників газової апаратури, таких як, ALEX (Польща) і PRINS (Голландія) є більш технологічні електронні блоки управління, у яких відсоток використання бензину набагато знижений.

Фахівцям Мотор-Газ вдається «йти в ногу з часом» і дізнаватися одними з перших про нові розробки в сфері ГБО, завдяки щорічним навчанням у виробників систем.

Встановлене ГБО на Audi A6 С6 2.8.

Монтаж і настройка гбо на Audi A6 С6 2.8 були зроблені за один робочий день. Балон для газу розмістили замість запасного колеса, а заправний пристрій під бампером.

Мотор, яким оснащена ця Ауді з гідрокомпенсаторами і відмінно працює на газі, за умови, що апаратура якісна і всі роботи проводили кваліфіковані фахівці.

Наші клієнти також захищені 3-х річною гарантією без обмеження пробігу.

были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для заміни техпаспорта в МРЕО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...