BestSTO

ФОТО ГБО на Audi A4 1.8T (Ауди А4 1.8T)

ГБО на Audi A4 1.8T

Установка ГБО на AUDI A4 1.8T була завершена в ту ж добу, як машину прийняли в роботу. На фото можете побачити, як розмістився балон на 53 л, на місці запасного колеса. Власник Ауді А4 1.8 Т під час прийому авто пройшов інструктаж по експлуатації, отримав документи для реєстрації газової апаратури і гарантію - 3 роки без обмеження пробігу.

Процес встановлення ГБО AUDI A4 1.8T

Мотор 1.8 турбо дуже часто зустрічається у Volkswagen Group. Цей силовий агрегат зарекомендував себе як надійний і невибагливий. При підборі гбо на AUDI A4 1.8T майстри Мотор-Газ врахували всі особливості двигуна і запропонували електронний блок управління PRINS VS-2, який призначений для турбованих двигунів. Гбо 4 покоління PRINS може збільшувати частку бензину при високих навантаженнях. Саме цей газовий ЕБУ має унікальний алгоритм, який дозволяє додавати паливо не по часу відкриття або по оборотам, а за відсотком постійного відкриття газового інжектора. Якщо встановлювати газ на чіпований мотор, то ця функція буде вкрай важливою.

ВстановленеГБО на AUDI A4 1.8T

Цей двигун добре ставиться до газу, у нас є клієнти з аналогічними моторами, які з моменту встановлення обладнання і до сьогодні вже проїхали більше 400 000 тис. Км .. Професійна настройка гбо на AUDI A4 1.8T, підбір і подальший монтаж відповідних елементів, таких як блок, редуктор і т.д .. - запорука комфортної і вигідною експлуатації свого автомобіля.


были установленны следующие детали:
система гбо
цилиндров
баллон
стоимость
заказать

ВАШ ТЕЛЕФОН
ВАШ emaill
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО?
ЗАЯВКА
Залишаєте заявку зручним для Вас способом: особисто приїхав на СТО, на сайті або по телефону.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Під час консультації менеджер підбере ГБО на Ваш автомобіль і відповість на всі питання.
ПРИЙОМ АВТО НА РОБОТУ
За попереднім записом привозите до нас на сервіс автомобіль.
ВСТАНОВЛЕННЯ ГБО

Ми використовуємо тільки сертифіковані обладнання від відомих європейських виробників. Всі роботи проводяться в заздалегідь обумовлені з автовласником терміни.

Кожним автомобілем займається окрема бригада з 4 фахівців:

  • Двоє встановлюють і налаштовують обладнання
  • 3-й контролює процес роботи
  • 4-й приймає і перевіряє якість виконаної роботи.
ВИДАЧА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль готовий до експлуатації на новий вид палива (газ) передається власнику, проводиться інструктаж по експлуатації.

Видаються документи для сертифікації ГБО.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Досвід
Досвід
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія
Гарантія
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Якість
Якість
Фахівці з великим досвідом роботи
Розстрочка
Розстрочка
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...