Підібрати ГБО для вашого автомобіля:

Марка:*
Модель:*
Двигун:*
Рік:*
Кількість циліндрів:

* - Поля обов'язкові для заповнення

Для Вашого автомобіля підходить система ГБО:
Ціни на установку ГБО 4-го, 5-го поколінь (пропан-бутан) вказані в гривні:
Система ГБО 4 циліндри 6 циліндрів 8 циліндрів
1 Optima NANO от 14000* - -
2 Optima Expert от 15500* от 21000* 31000*
3 A.E.B. Alex от 15500* 26000* 33000*
4 PRINS VSI-2 36000* 42000* 52000*

* Увага! На установку ГБО діють спеціальні акційні ціни тільки до 31.07.2020

Встанови ГБО в розстрочку під 0% вже сьогодні!

Безумовно, питання ціни газобалонного обладнання є одним з основоположних у виборі зі встановлення ГБО.

    

Але дуже важливо розуміти, що в першу чергу важливий баланс досвіду, знань принципів роботи двигуна, знання і розуміння принципів роботи гбо, акуратності і якості монтажу, якості застосовуваних додаткових матеріалів (трубки, шланги, кріплення, хомути, фітинги, і т.д.) і в кінцевому підсумку самого газобалонного обладнання.

    

Причому я усвідомлено поставив обладнання на останнє місце, так як виробники ГБО на поточний момент підійшли вже дуже близько один до одного і скопіювали один у одного майже все ноу-хау.

    

Ми для себе вибрали бренди з якими нам зручно працювати, в надійності і відмовостійкості яких ми впевнені. Це нам дає можливість давати дуже високий термін гарантії ?? 3 роки без обмеження пробігу.

    

І це не порожні слова, ми дійсно виконуємо всі наші гарантійні зобов'язання. В силу специфіки нашої роботи ми майже кожен день бачимо автомобілі, понівечені горе-установниками, власники яких шукають можливість не дорого все виправити, тому як вже втомилися їздити туди, де йому кострубато поставили ГБО і не в змозі усунути свої ж помилки.

    

У більшості випадків кінцевий бюджет такої установки і подальшої переробки істотно перевищує бюджет спочатку якісно поставленого обладнання. Тому наш головний аргумент для Вас це висока якість послуг, що надаються, а не найнижча ціна. І найголовніше хороший фахівець цінує себе і свого часу, хороший фахівець не може коштувати дешево.

    

Вибір за Вами:)

Ціна на установку ГБО 4 покоління

 

Довговічність роботи установки безпосередньо залежить від досвіду співробітників, глибини розуміння ними принципів роботи систем авто і газобалонного обладнання, акуратності і ретельності монтажу, використаного устаткування і матеріалів.

 

Якщо ви прийняли рішення переобладнати авто на газ, ціна - це один з головних, але далеко не єдиний аргумент на користь прийняття остаточного рішення.

 

Перш ніж вивчати і порівнювати вартість, ви повинні врахувати, що робота затребуваного фахівця не може коштувати дешево. Тому, економлячи на установці обладнання сьогодні, в подальшому ви з великим ступенем ймовірності витратите масу сил, грошей і часу на виправлення помилок і недоробок горе - & laquo; майстрів & raquo;.

 

В кінцевому підсумку установка ГБО, ціна якого відповідає середньоринкового рівня, обійдеться вам дешевше, ніж вартість наступних переробок спочатку ненадійного, але дешевого монтажу.

 

Наші ціни на установку ГБО 4 покоління в Києві «під ключ» - це:

      
  • ціна на чорне золото для авто;
  •     
  • вартість додаткових матеріалів (трубок, шлангів, кріплень, хомутів, фітингів, ін.);
  •     
  • вартість послуги монтажу ГБО на ваш автомобіль;
  •     
  • безкоштовне гарантійне обслуговування три роки без обмеження пробігу.
  •  
 

 

Ми використовуємо тільки матеріали і обладнання, як і безвідмовності роботи яких повністю впевнені. На нашому СТО працює кваліфікований персонал, який гарантовано виконає ремонтні та монтажні роботи будь-якого ступеня складності.

 

ГБО 4 покоління і його ціна з установкою на СТО «Motor Gas» перш за все має на увазі якість грамотно виконаних робіт, а не низький рівень цін. Вибравши нас, ви можете бути впевнені, що газобалонне обладнання на автомобілі буде безвідмовно служити вам протягом тривалого часу.

 

Бажаємо вам успішних поїздок!