BestSTO

Компанія «Мотор-газ» пропонує якісно новий продукт, який успішно розвивається на українському ринку і вже встиг завоювати інтерес з боку автолюбителів для полегшення запуску двигуна в холодну погоду - опалювачі Eberspächer Hydronic.

Переваги даного продукту можуть гідно оцінити ті власники авто, для яких важливий комфорт і тепло в салоні особливо в холодну пору року, які не хочуть витрачати 20-30 хв на підігрів свого авто, а керуються принципом «час-гроші», а так само дбають про ресурс свого двигуна.

Принцип роботи передпускових підігрівачів грунтується на підігріві охолоджуючої рідини двигуна автомобіля. Рідинні опалювачі є повністю автономними (незалежний від двигуна джерело тепла). Вони встановлюються в моторному відсіку автомобіля і можуть працювати на бензині, дизельному паливі, або газі. Невеликий компактний прилад без праці встановлюється в моторному відсіку. Відрізняється простотою в експлуатації, а також тривалим терміном служби. Включають в себе кілька основних елементів:

 • підігрівач;
 • глушник;
 • таймер;
 • блок запобіжників;
 • електронний блок управління;
 • антену;
 • брелок дистанційного керування.

Підігрівач об'єднує в одному корпусі:

 • теплообмінник;
 • камеру згоряння;
 • Водопомпа c електроприводом;
 • паливний насос.
Рідинний обігрівач підігріває двигун через систему водяного охолодження, що запобігає холодному запуску двигуна. При цьому через штатну систему опалення відбувається прогрів салону автомобіля. За допомогою таймера встановлюється час увімкнення автономного обігрівача та тривалість його роботи для попереднього прогріву двигуна і салону автомобіля. І, коли приходить пора сідати за кермо, лід і сніг на стеклах вже розтанули, в салоні тепло, а двигун прогрітий до температури + 80 ° С і готовий до легкого запуску!

Навіть у найлютіший мороз власник авто, оснащеного автономним підігрівачем, прийшовши на стоянку, не витрачатиме час на прогрів двигуна, чистку стекол від льоду, а зможе почати рух відразу після запуску мотора, навіть під час тривалого простою в «пробках» зможе відчувати тепло в салоні, що особливо актуально для сучасних дизельних моторів, які охолоджуються на холостому ходу (комфорт експлуатації автомобіля).

Найважливішою перевагою передпускових підігрівачів є довговічність двигуна, так як при запуску розігрітого двигуна зменшується навантаження на акумулятор, стартер і, тим самим, збільшується ресурс двигуна. (Сприятливі умови для довговічної роботи двигуна).

Варто так само відзначити, що передпускові підігрівачі значно покращують екологічну ситуацію, так як значно зменшать кількість шкідливих вихлопів підігріву. (Екологічний ефект).

Компанія Eberspächer для зручності запуску передпускового підігрівача розробила різні і доступні кожному споживачеві варіанти: програмований пульт в автомобілі, дистанційний брелок, мобільний телефон, або смартфон.

Ті власники, чиї автомобілі оснащені системою ГБО, відзначають що прогрітий мотор перемикається на газ за лічені секунди (а в мороз, як відомо, потрібно проїхати до десяти кілометрів, щоб автомобіль переключився на газ). Підігрівач витрачає 0,17 - 0,25 л / год. На відміну від холодного мотора, який споживає 1,5-3 л / год.

Виробники автономних систем Eberspächer Hydronic пред'являють суворі вимоги до безпеки, їх продукція сертифікована на території України і, за умови якісної установки, абсолютно надійна. Фахівці нашої компанії проходили навчання в Компанії Eberspächer, мають необхідні сертифікати по установці передпускових систем.

Предпусковой подогреватель двигателя


поділитися:
поділитися:
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?
Наша команда надає кращі умови для установки ГБО на Ваш автомобіль. Устаткування і досвід нашої команди дозволяють виконувати послуги на вищому рівні.
Більш 13000 переобладнаних авто за 13 років досвіду роботи
Гарантія 3 РОКИ без обмеження пробігу
Фахівці з великим досвідом роботи
Установка ГБО в розстрочку під 0%.
Завантаження...