Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Toyota Sequoia Vialle (Тойота Секвойя)

Процес встановлення ГБО на Toyota Sequoia Vialle

При вигляді велетенського позашляховика Тойота Секвойя виникає нагальне питання про витрату палива навіть у далеких від автомобілізму людей. На фото типовий «американець» з японською родоводу, з пристрастю до великих розмірах і комфорту. Восьмициліндровий бензиновий двигун за всіма законами фізики просто не в змозі бути економічним.

Тому установка ГБО на Тойота Секвойя - це єдина можливість для власника автомобіля знизити експлуатаційні витрати. Незважаючи на специфічність силового агрегату і монтаж досить рідкісного ще у нас ГБО 5 покоління, весь процес технічного оновлення займає один день, після чого можна практично забути про бензин і його вартості.

Установлене ГБО на Toyota Sequoia Vialle

З урахуванням волевиявлення замовника, його бюджету і попередньої діагностики бензинового обладнання, було вирішено встановити принципово нове ГБО на Тойота Секвойя від голландської компанії Vialle. Основна відмінність систем цього виробника від 4 покоління обладнання полягає в використанні газу в рідкому стані. Зовні ж, під капотом практично не видно компонентів оснащення.

Газовий балон об'ємом 92 л закріпили за стандартним принципом для позашляховиків - під днищем кузова. І тільки невелика кнопка в салоні з логотипом Vialle, зліва від рульової колонки, нагадує про переобладнання паливної системи.

Аналогічно установці 4 покоління, завершальний етап роботи в нашому випадку - настройка ГБО на Тойота Секвойя. В процесі остаточних регулювань фахівці СТО «Мотор Газ» домагаються стабільної роботи двигуна, оптимальної витрати палива і збереження потужності брутального позашляховика.

Toyota Sequoia Vialle - це крок в технологічне майбутнє. Переваги ГБО 5 покоління очевидні для експертів. А для замовників ми оформляємо гарантію роботи системи на три роки без обмеження пробігу.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО