Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Subaru Legacy (Субару Легаси)

Процес установки ГБО на Subaru Legacy

На фото перед вами престижний повнопривідний седан з керованістю і динамікою «спортсмена» - Субару Легасі 2005 року випуску. Це автомобіль для любителів швидких і потужних машин, яким їзда приносить справжню насолоду.

Ну, а установка ГБО на Субару Легасі дозволить отримати ще більше задоволення від розуміння дешевизни пересування. Незважаючи на незвичайні конструкційні особливості двигуна, установка ГБО 4 покоління займає стандартну одну робочу зміну. І в кінці дня ви отримуєте переобладнаний автомобіль, документи на зміну конструкції і наші гарантії на три роки без обмеження пробігу.

Установлене ГБО на Subaru Legacy

З огляду на технічні характеристики двигуна і стан бензинового оснащення, наші майстри запропонували власнику Subaru Legacy обладнання преміум-класу Prins VSI. СТО «Мотор Газ», як офіційний представник цієї компанії на Україні, гарантує якість голландської апаратури.

Замовник «за яку ціну не постояв», тому під капотом можна побачити це спорядження. З периферійного обладнання на фото - пульт управління системою, розташований в салоні, зліва від рульової колонки і тороидальний газовий балон, встановлений замість запасного колеса в багажнику.

І заключним етапом технічного оновлення є настройка ГБО на Субару Легасі. Відповідальна процедура відбувається із застосуванням спеціального навантажувального стенду, який дозволяє оптимізувати параметри роботи всієї системи.

ГБО на Субару Легасі - це не тільки якісні складові комплекту обладнання, а й такий же рівень обслуговування та кваліфікації наших фахівців. Ласкаво просимо на СТО «Мотор Газ» і ви особисто переконаєтеся в сервісі, гідному вашого автомобіля.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО