Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Skoda Octavia 2.0 (Шкода Октавия 2.0)

Процес установки ГБО на Skoda Octavia 2.0

Чеський автомобіль популярний серед наших автолюбителів не тільки завдяки практичною надійності, але і за їх широкий модельний ряд. На фото перед вами Шкода Октавія 2.0. Це авто можна охарактеризувати коротко - просто, якісно і лаконічно. Двигун не є «вибуховим», але відмінна сила витягує немаленьку машину в будь-яких ситуаціях.

До всієї цієї практичності не вистачає тільки ГБО 4 покоління. Мабуть, також вирішив і власник автомобіля, звернувшись до нас на СТО.

Установка ГБО на Шкода Октавія 2.0 займає один день і включає в себе всі етапи, починаючи від перевірки базового технічного стану і закінчуючи оформленням документації на переобладнання. І в кінці робочого дня замовник отримує вже готовий до подальшої роботи автомобіль зі зниженням вартості експлуатації в два рази.

Установлене ГБО на Skoda Octavia 2.0

З урахуванням попередньої технічної діагностики бензинового обладнання, побажань замовника і його бюджету, підібраний комплект ГБО для Skoda Octavia 2.0. Форсунки, редуктор, блок керування - вся апаратура розміщена під капотом компактно і органічно.

Традиційно для седанів, хетчбеків і ліфтбек, газовий балон на 54 л помістили в нішу запасного колеса в багажник. А виносний заправний пристрій встановили в бампер. У салоні нагадує про «газифікованими» автомобіля лише невеликий пульт управління системою, що знаходиться зліва від рульової колонки.

Налаштування ГБО на Шкода Октавія 2.0 - це вже завершальний етап переобладнання, коли наші фахівці доводять роботу системи до інженерної досконалості. А підтвердженням цьому будуть гарантійні зобов'язання на три роки роботи обладнання без будь-яких проблем.

Отже, ГБО на Шкода Октавія 2.0 встановлено. Збережені всі показники потужності та динамічні характеристики двигуна. Майже забута вартість бензину. Залишається тільки побажати удачі власнику автомобіля.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО