Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Skoda Fabia (Шкода Фабия)

Процес установки ГБО на Skoda Fabia

Наш черговий «пацієнт» Шкода Фабія і зовні, і технічно уособлює практичність, а не емоції. Спартанські обриси кузова і прагматичний інтер'єр в салоні - все говорить про те, що упор тут робиться на якість і розумний розподіл фінансів. І хоч двигун об'ємом 1.4 л досить економічний, будемо слідувати принципам обачності і далі - впровадимо в конструкцію авто ГБО 4 покоління.

На фото ви бачите вже переобладнаний автомобіль, готовий до подальшої експлуатації на альтернативному паливі. Установка ГБО на Шкода Фабія займає один день і охоплює весь асортимент послуг - від визначення початкового технічного стану автомобіля до остаточного оформлення документації на переобладнання.

Установлене ГБО на Skoda Fabia

Оптимальний комплект ГБО на Шкода Фабія наші фахівці підбирали з урахуванням попередньої діагностики бензинового обладнання та характеристик автомобіля, що впливають на роботу системи. Важливу роль у виборі комплектуючих зіграли і особисті побажання замовника. Індивідуальні відносини з кожним клієнтом - наші професійні принципи.

Незважаючи на тісноту підкапотного простору, все обладнання розмістили компактно і органічно. Тороїдальний газовий балон на 42 л встановили замість запасного колеса в багажнику. А невеликий пульт контролю і управління системою, за бажанням замовника розмістили на приладовій панелі, праворуч від рульової колонки.

І остання складова процедури втручання в конструкцію автомобіля - настройка ГБО на Шкода Фабія. Ця процедура проводиться на особливому навантажувальному стенді, спеціально призначеному для точних налаштувань і замірів потужності.

Skoda Fabia - це народний бестселер з зразковим співвідношенням ціни і якості. Ну, а ми своєю працею внесли посильний внесок у поліпшення цих показників.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО