Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Opel Astra 1.4 (Опель Астра)

Процес установки ГБО на Opel Astra 1.4

Народний німецький автомобіль Опель Астра користується популярністю не тільки в Німеччині, але і на Україні. На фото представник численного сімейства з двигуном 1.4 л - економну витрату бензину з адекватними динамічними характеристиками. Але ... немає межі досконалості і можна адже ще скоротити витрати на паливо, не збільшуючи його споживання.

Установка ГБО на Опель Астра дозволяє зменшити витрати практично в два рази. А весь процес монтажу ГБО 4 покоління займає один день. За цей час наші фахівці перевіряють роботу двигуна перед переоснащенням, виробляють безпосередньо монтаж апаратури і її настройку в кінці всієї процедури.

Установлене ГБО на Opel Astra 1.4

Комплект газобалонного обладнання вибраний і встановлений з урахуванням технічних характеристик двигуна, а також бажань і бюджету замовника. Як бачите, під капотом все по-німецьки акуратно, педантично і доступно. Благо, розміри двигуна на Opel Astra 1.4 дозволяють це зробити без особливих проблем і «притирок» до рідного технічним оснащенням.

Оптимальний варіант для установки газового балона на 42 л - ніша замість запасного колеса в багажнику, куди і помістили цей агрегат. А виносний заправний пристрій також в кращих традиціях екстер'єру газовиків, встановили в люк бензобака, поруч з його горловиною.

І заключна стадія переобладнання - настройка ГБО на Опель Астра. Відповідальний момент налаштувань і регулювань проводиться майстрами на спеціалізованому навантажувальному стенді, що дозволяє заміряти і фіксувати точні показники функціональності всієї системи.

Після завершення всіх робіт замовнику видаються гарантійні документи, що підтверджують бездоганну роботу ГБО на Опель Астра протягом трьох років після установки. При цьому не враховується пробіг автомобіля. Ну а подяку нам - позитивні емоції власника автотранспорту.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО