Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Volvo S40 (Вольво С40)

Процес встановлення ГБО на Volvo S40

Як бачите, власники автомобілів шведського бренду теж не проти економічності і розумних витрат. На фото перед вами Вольво С40 2012 року в. з 2-літровим двигуном і потужністю 145 л с. Цей стильний і комфортний седан бездоганний у всьому, в тому числі і в пропорційності динаміки, потужності і витрати бензину.

А установка ГБО на Вольво С40 додасть до такого технічній досконалості ще й можливість пересуватися на дешевому паливі. Сам процес переобладнання проводиться протягом одного дня, після чого ГБО 4 покоління вже буде функціонувати без втручання з боку водія.

Встановленне ГБО на Volvo S40

При виборі конкретної марки газового обладнання враховується ряд важливих факторів:

  1. стан бензинового обладнання, яке визначається на підставі діагностики;
  2. технічні характеристики вузлів і агрегатів Volvo S40;
  3. індивідуальні побажання і бюджет замовника.

У нашому випадку встановили обладнання Prins Silver Line. Це нова лінійка апаратури від відомої марки Prins з меншою продуктивністю, ніж базовий їх комплект ГБО, але якого цілком достатньо для двигуна «шведа».

Циліндричний газовий балон встановили в багажнику - спірне рішення в плані зручності трансформації салону після цього, але основним тут виявилося бажання замовника. А ось ВЗУ традиційно вивели в люк бензобака, не порушуючи вишуканого екстер'єру автомобіля.

Налаштування ГБО на Вольво С40 - це важливий процес остаточних регулювань системи. Устаткування налаштовується таким чином, щоб оптимальні показники її роботи відповідали початковим характеристикам двигуна на бензині.

І остаточний етап всієї процедури - оформлення гарантій від СТО «Мотор Газ» на роботу системи. Ми щиро віримо, що встановлене ГБО на Вольво С40 не тільки заощадить фінанси, а й принесе власникові седана задоволення від водіння на альтернативному паливі.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО