Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Volvo S 80 (Вольво С 80)

Процес установки ГБО на Volvo S 80

Перед вами на фото результат роботи наших фахівців з установки ГБО на Вольво З 80 виконаної за 1 робочий день. Цей комфортабельний бізнес-седан споживає по місту приблизно 8 л. бензину (в залежності від стилю їзди). При нинішніх цінах на бензин (більше 30 грн / л.) - це не маленька сума, особливо, якщо ви часто і багато їздите по місту. Монтаж гбо 4 покоління на Volvo S 80 дозволить знизити вдвічі ці витрати.

Встановлене ГБО на Volvo S 80

На даний авто, було встановлено електронний блок управління PRINS VS-2, від голландського виробника, який відповідає всім нормам безпеки і якості.

На фотографіях видно, як наші фахівці «рознесли» форсунки з мінімальною довгою шлангів, розібравши паливні рейки і використавши спеціальні адаптори для форсунок, які так само, мають Сертифікат якості. Вийшло дуже функціонально і гармонійно. Завдяки цьому, пластикова кришка мотора стає на своє штатне місце.

Питання з датчиком тиску бензину ми вирішили, зробивши фізичну обратку, яка скидає надлишок тиску бензину назад в бензобак через рестриктор при роботі на газі і завдяки цьому, тиск бензину в рейці має такий же тиск, як при роботі на бензині. Це виключає некоректну роботу автомобіля на газі через корекцій по тиску бензину, які видає штатний блок керування двигуном. На прохання власника авто, заправний пристрій вивели в люк бензинового бака. Газовий балон розмістили за заднім рядом сидінь, в багажнику.

Налаштування гбо на Volvo S 80 - завершальний етап »включені документи для переоформлення техпаспорта і сервісна книга з вказаною гарантією на 3 роки.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО