Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Volkswagen Touareg (Фольксваген Туарег)

Процес встановлення ГБО на Volkswagen Touareg

Сьогодні у нас на збірці ГБО 4 покоління великий німецький кросовер 2003 року випуску - Фольксваген Туарег. Це представник першого покоління Туарегів з двигуном 3.2 л, потужністю 220 л с и витратою 95-го бензину в місті близько 18 л / 100 км. Для таких розмірів, обсягів і ваги автомобіля паливні витрати адекватні, але з економічної точки зору обходиться це недешево.

Отже, і установка ГБО на Фольксваген Туарег буде логічним і розумним рішенням в наш нестабільний час цін і доходів. А сам процес переобладнання займає один робочий день. Притому підібрати можна будь-який день протягом тижня, крім неділі.

Установлене ГБО на Volkswagen Touareg

На фото, під захисними кришками в моторному відсіку важко побачити елементи газового обладнання. З урахуванням технічних характеристик ДВС і побажань замовника, там встановлена голландська апаратура класу «преміум» Prins VSI. СТО «Мотор Газ» є офіційним правонаступником цієї компанії на Україні, тому якість комплектуючих і захист від підробок гарантована.

ГБО на Фольксваген Туарег - це не тільки підкапотний простір, але і периферійне устаткування, розміщене в автомобілі таким чином, що виявити сам факт переоснащення дуже непросто. Газовий балон на 42 л помістили замість запаски в багажнику, заправний пристрій вивели в люк бензобака і закрили кришкою. І навіть пульт управління в салоні «сховали» в нішу.

Подальші дії після монтажу - настройка ГБО на Фольксваген Туарег. Це важливий процес досягнення і фіксації оптимальних результатів роботи двигуна на альтернативному паливі.

Німецький бренд «Фольксваген» завжди позиціонував свої автомобілі, як народні. Але ось в особі Volkswagen Touareg ця «народність» досить умовна, враховуючи вартість авто. Ми ж зробили кросовер доступніше для звичайних автомобілістів з гарантіями на якість роботи.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО