Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Toyota Verso (Тойота Версо)

Процес установки ГБО на Toyota Verso

На переобладнанні у нас Тойота Версо з двигуном 1.6 - відмінний варіант сімейного мінівена. Установка устаткування зайняла 1 робочий день, що приносить мінімальний дискомфорт власнику від тимчасової відсутності авто. Вранці, Версо був прийнятий в роботу і вже ввечері того ж дня, власник пройшов інструктаж по експлуатації, отримав документи на оформлення газу і поїхав на переобладнаному авто. Якщо подивитися на фото, то можна побачити, що установку гбо Toyota Verso візуально не видно. Балон 43 л. «сховався» на місці запасного колеса, а заправний пристрій виведено в люк бензобака, що буде зручно і звично у використанні.

Установлене ГБО на Toyota Verso

З огляду на технічні характеристики авто та побажання клієнта, було прийнято рішення про встановлення комплекту ГБО 4 покоління - Optima NANO (ALEХ, Польща). Одним з головних переваг цієї апаратури, є те, що всі елементи цього комплекту (електронний блок управління, редуктор, форсунки і ін.) Зроблені на одному заводі і підібрані один до одного.

Мотор-Газ - ексклюзивний представник виробника ALEХ в Україні, це дозволяє гарантувати нашим клієнтам монтаж 100% оригінальною і якісною продукції, а також кваліфіковані послуги майстрів, які регулярно проходять стажування на заводі-виробнику.

Кожен наш клієнт, при установці ГБО, отримує гарантію 3 роки без обмеження пробігу та сервісну книжку. Надалі, необхідно проходити регламентне ТО на нашому газовому сервісі - це буде запорукою правильної і безвідмовної роботи системи.


Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО