Оберіть місто:
Київ, Квітневий пров., 1

Професійна установка ГБОз гарантією якості
Не економте на емоціях, економте на паливі!
Зателефонуйте нам: 09:00-18-00, Пн.-Сб.

Фото ГБО на Toyota Venza (Тойота Венза)

Процес встановлення ГБО на Toyota Venza

У нас знову на переобладнанні велике «американське щастя» - своєрідний гібрид представницького седана і кросовера Тойота Венза 2013 року випуску. Для своїх значних розмірів і двигуна об'ємом 2.7 л, автомобіль досить економічний - витрата по місту 12-14 л / 100 км.

Але установка ГБО на Тойота Венза дозволяє довести оперативні витрати до рівня, порівнянного з якою-небудь бюджетної малолітражкою. А займає весь процес монтажу ГБО 4 покоління всього один день, що включає в себе всі етапи, від попередньої діагностики, до оформлення необхідних документів.

Установлене ГБО на Toyota Venza

Вибір комплекту газового обладнання залежить від декількох факторів. Технічні параметри авто, стан і рівень зносу бензинового обладнання та двигуна, індивідуальні запити і бюджет замовника, - все це складові вибору. На нашій Toyota Venza встановили голландське обладнання преміум-класу Prins VSI. Це найкраще, що зараз можуть запропонувати газові сервісмени.

Як бачите на фото, тороидальний газовий балон на 54 л і заправний пристрій, розмістили відповідно замість запасного колеса в багажнику і в люк бензобака. А ось для кнопки управління системою знайшлося місце оригінальніше - в прихованій ніші передньої консолі, зліва від рульової колонки.

Після монтажу обладнання наші фахівці проводять настройку ГБО на Тойота Венза. Мета цього заключного процесу полягає в регулюванні і фіксації тягово-швидкісних і витратних властивостей системи.

Відмінні риси цього міського кросовера - комфорт, практичність і місткість. А ГБО на Тойота Венза додає до цих достоїнств ще й експлуатаційну економічність. Фахівці СТО «Мотор Газ» здатні навіть американські автомобілі зробити доступними в плані енергоспоживання, а гарантії на три роки будуть підтвердженням якості виконуваних робіт.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.
Гарантія 3 роки
без обмеження пробігу
Досвід роботи
12 років
Установка ГБО в розстрочку під 0%
Точне налаштування
ГБО на навантажувальному стенді
Більше 13000
переобладнаних авто
Наші фахівці
регулярно проходять навчання у виробників ГБО